Valentino dieną keliaukite susipažinti su Stambulu! Skrydžiai ir 3 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais nuo - 388 !

Norintiems įsigyti pasiūlymą kitomis datomis ir sąlygomis (pageidaujant kito viešbučio, maitinimo ar papildomų paslaugų) kreiptis nurodytais kontaktais! 

STAMBULAS

Neabejotinai vienas gražiausių Turkijos miestų, gausus šventyklų, muziejų ir architektūrinių paminklų. Stambule susipina vakarietiška ir rytietiška kultūra, kadangi tai vienintelis miestas besidriekiantis per du žemynus - Europą ir Aziją, kuriuos skiria Bosforo sąsiauris. Trumpa kelionė į Stambulą ne tik įkvėps jus energijos, bet ir paskatins domėjimąsi šia unikalia kultūra ir jos šaknimis. Sakoma, jog vieno karto šiame mieste nepakaks - norėsis sugrįžti dar ir patyrinėti niekada nemiegantį miestą iš naujo. Sukaupę visas jėgas Turkijos sostinę naršykite ne tik dieną, bet ir naktį - Stambulas atskleis kitas savo spalvas. Patariame susipažinti su Stambulu pėsčiomis - siauros gatvelės leis miestą pažinti geriau, nei pilni autobusai kasdieniniuose kamščiuose.

Skaitykite mūsų interviu su turke Ecem, kuri teigia, kad pamilti Stambulą užtenka akimirkos!

Ką nuveikti Stambule?

🔹 Aplankykite vieną fotogeniškiausių miesto pastatų - Mėlynąją mečetę; 🔹 Susipažinkite su turkišku menu - Stambule rasite net apie 70 meno galerijų; 🔹 Prisėskite ir išgerkite puodelį turkiškos arbatos; 🔹 Apsilaižykite pirštus išragavę tradicinius saldumynus; 🔹 Apsipirkite didžiajame Stambulo turguje - vidutiniškai žmonės ten praleidžia apie tris valandas!

Apie viešbutį:

Arena – tai puikiai vertinamas 4* viešbutis įsikūręs vos per 300 metrų nuo Mėlynosios mečetės, kuri puošia senamiestį ir yra laikoma miesto simboliu. Daugelis lankytinų objektų išsidėstę 2 kilometrų spinduliu nuo viešbučio, tad susisiekimas tikrai nebus sunkus. Jaukiai įrengtuose Arena kambariuose rasite privačius vonios kambarius su nemokamais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvais, oro kondicionierius, televizorius, telefonus, radijus, seifus, mini barus bei darbo stalus. Pro daugelio kambarių langus galima matyti miestą bei ilsėtis erdviose lovose nuo garso izoliuotuose kambariuose. Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Tai yra savarankiškos kelionės pasiūlymas! Dėl platesnių pervežimų ar gido paslaugų sąlygų, prieš užsakant teiraukitės nurodytais kontaktais.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

18:45
Į
Stambulas (IST)

22:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Stambulas (IST)

16:00
Į
Vilnius (VNO)

17:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Tiesioginiai skrydžiai (Vilnius - Stambulas - Vilnius)
  • Rankinis bagažas 55x40x20cm (maža kuprinė)
  • Registruotas bagažas iki 23 kg.
  • Apgyvendinimas 4* viešbutyje
  • Maitinimas: pusryčiai
  • Kelionių eksperto konsultacija ir pagalba

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Savarankiškas pervažiavimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Donata

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!