Sušilkite Žydrojoje lagūnoje! Tiesioginis skrydis ir 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais Reikjavike 249

! IŠPARDUOTA !

Apie Reikjaviką

Pats laikas skristi į Reikjaviką! Kerinti gamta, spalvingosios šiaurės pašvaistės, triukšmingi kriokliai ir įstabūs fiordai, o ką jau kalbėti apie Žydrosios lagūnos malonumus žvarbią žiemą - atsipalaiduokite! Poilsis Reikjavike išties bus turiningas aplankant Halgrimuro bažnyčią, Reikjaviko katedrą, parlamentą, Laugardalur parką, Nacionalinį muziejų ir kitas Islandijos sostinės įžymybes. O koks poilsis be gardaus maisto? Jūros gėrybių mylėtojams Reikjaviko virtuvė - tikras rojus! Nepamirškite atrasti ir naujų skonių! Patiekalai iš ryklių, banginių, ruonių, jūrinių paukščių mėsos išties gali nustebinti.

Apie viešbutį:

Labai gerai svečių įvertintas Reykjavik Lights 3* viešbutis leis kokybiškai pailsėti po ilgos ir turiningos dienos praleistos Islandijos sostinėje. Jaukiai įrengti miegamieji, privatūs vonios kambariai ir draugiškas personalas, kuris jūsų pageidavimu suorganizuos ekskursiją ar pasirūpins pervežimu nuo viešbučio iki oro uosto - mėgausitės kokybišku poilsiu Reikjavike.   Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

08:30
Į
Reikjavikas (KEF)

10:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Reikjavikas (KEF)

11:30
Į
Vilnius (VNO)

17:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Reikjavikas-Vilnius
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja