Spalvingi savaitgalio nuotykiai Amsterdame! Skrydžiai, 3 naktys 3* viešbutyje ir pusryčiai tik 199 !

IŠPARDUOTA

Apie Amsterdamą

Žmonės, kultūra, dviračiai, maistas ir pasakiškos gatvių melodijos! Amsterdamas jus sužavės, apsuks galvą ir privers įsimylėti! Kerinti architektūra, tiltų labirintai, muziejų gausa, dviračių mylėtojai ir kitos pramogos laukia Olandijos sostinėje. Pasiruošę?

Po nusileidimo…

🔹 Nusileidžiate Eindhoveno oro uoste 🔹 Iki Amsterdamo savarankiškai keliaujate traukiniu ~120 km. 🔹 Traukinio bilieto kaina į sumą neįtraukta ir yra ± 15 EUR (į vieną pusę) baltic-tours-kelione-amsterdamas-olandija-tekste

Ką nuveikti mieste?

🔹 Apsilankykite Van Gogo muziejuje – jus užplūs postimpresionistinė magija! 🔹 Nepraleiskite progos ir rinkitės ekskursiją laivu – pamatysite kur kas daugiau; 🔹 Išvyskite garsiosios Anos Frank namą; 🔹 Išsinuomokite dviratį ir įsiliekite į kultūrinės masės judėjimą it vietinis; 🔹 Raudonųjų žibintų kvartalas… akims paganyti!

Apie viešbutį

Hampshire Hotel 3* įsikūręs miesto centre leis visas miesto lankytinas vietas puikiai pasiekti pėsčiomis arba dviračiais, kuriuos galite išsinuomoti ir viešbutyje. Žymiasias I Amsterdam raides ir Van Gogo muziejų prieisite vos per 10 minučių! Viešbučio kambariuose veikia belaidis internetas, yra televizoriai. Registratūra dirba visą parą, taigi visada gausite reikiamą pagalbą ir atsakymą į iškilusius klausimus. Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

07:10
Į
Eindhovenas (EIN)

08:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Eindhovenas (EIN)

14:35
Į
Vilnius (VNO)

17:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Eindhovenas-Vilnius
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Kontinentiniai pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!