Spalį trumpam ištrūk į Kijevą! Skrydžiai ir 2 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais vos 125 !

Apie Kijevą

Pirmyn į Kijevą! Miesto architektūra, spalvos, parkai ir muziejai susipina į jaukų poilsį Ukrainos sostinėje. Pamatyti tikrai yra ką! Puošnusis Šv. Sofijos soboras - vienas seniausių pasaulyje, miesto istorijos paslaptis atskleidžianti Andriejaus gatvė, didingas Operos ir baleto teatras. Norintiems susipažinti su Ukrainos tradicijomis - Pirigavo muziejus, ketinantiems pasilepinti tradiciniais šalies patiekalais - "Puzata hata" restoranas, o mėgstantiems staigmenas - Mikrominiatiūrų muziejus! Kruopščiai susipažinti su miestu prireiks ne vienos ir ne dviejų dienų, tačiau neskubėkite ir skirkite laiko kavos puodeliui Marinskio parke.

Ką nuveikti Kijeve?

🔹 Apsilankykite spektaklyje Operos ir baleto teatre; 🔹 Susipažinkite su Ukrainos tradicijomis Pirigavo muziejuje; 🔹 Pasilepinkite tradiciniais šalies patiekalais „Puzata hata“ restorane; 🔹 Pažinkite miesto istorijos paslaptis Andriejaus gatvėje; 🔹 Užsukite į vieną seniausių pasaulyje Šv. Sofijos saborą.

Apie viešbutį

Tourist Hotel Complex 3* - modernus 3 žvaigždučių viešbutis įsikūręs netoli miesto centro. Viešbutyje veikia belaidis internetas, restorane patiekiami ukrainietiški valgiai, 20-ame aukšte įrengta užkandinė, kuriuoje siūlome praleisti vakarą. Kijevo centrinė stotis yra už 15 minučių kelio metro. Savo numeryje turėsite oro kondicionierių, darbo stalą, didelę lovą bei vonios kambarį. Rytais patiekiamas pusryčių bufetas.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

12:25
Į
Kijevas (IEV)

13:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Kijevas (IEV)

14:15
Į
Vilnius (VNO)

15:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Kijevas - Vilnius)
  • Rankinis bagažas
  • 2 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!