Skubėk įkvėpti Kopenhagos! 3 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais miesto centre vos 197

Apie viešbutį

Gyvenimas pačioje Kopenhagos širdyje! Jorgensen 2* viešbutis puikus pasirinkimas Kopenhagos ištroškusiems turistams. Nepriekaištingas susisiekimas su oro uostu, šalia įsikūrusi traukinių stotis ir vos vienas kilometras iki Tivoli parko - viskas pasiekiama ranka! Ekonominės klasės viešbutis siūlo nedidelius, tačiau jaukius ir tvarkingus kambarius, besišypsantį personalą ir gardžius pusryčius. Viešbutyje taip pat galite pasilinksminti žaidžiant biliardą ar stalo futbolą, apsilankyti bare.

Apie Kopenhagą

Kopenhaga laukia jūsų! Užburianti panorama, spalvinga atmosfera, dieviško skonio jūros gėrybės - ko dar gali trūkti pelnytam poilsiui? Patikėkite, Kopenhaga jus sužavės! Garsusis Tivoli parkas, spindintys Rozenborgo rūmai, didinga pėsčiųjų gatvė Stroget, meno mylėtojų rojus Naujoji Karlsbergo gliptoteka, Madam Tussaud muziejus ir dar daug kitų kerinčių miesto įžymybių. Ar nieko nepamiršome? O taip - Kopenhagos undinėlė - tiesiog privalu su ja susipažinti, galbūt ir įsiamžinti. Nepamirškite pasistiprinti, mėgaukitės jūros gėrybėmis, o dienai pasaldinti - pyragaičiai wienerbrod ir migdoliniai riestainiai kransekage.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Kaunas

6:15
Į
Kopenhaga

6:50
Skrydis į priekį
Kopenhaga

11:55
Į
Kaunas

14:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 2* viešbutyje (su pusryčiais)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja