Skubėk atrasti žiemą Nicoje! 3 naktys 3*** viešbutyje su pusryčiais tik 167

Apie viešbutį

Best Western New York 3* viešbutis karaliauja pačioje Nicos širdyje - iš jo lengvai pasieksite žymiausias Nicos vietas. Greta viešbučio prekybos centras Nice Etoile, 15 min pėsčiomis ir jūs jau garsiojoje Promenade des Anglais gatvėje, o iki traukinių stoties vos pusė kilometro! Šiuolaikiški, modernūs ir jaukūs viešbučio kambariai leis pasijausti lyg namuose, besišypsantis personalas taps geriausiais draugais, o pusryčiai dar kartą primins, kokia nepakartojama prancūzų virtuvė!

Apie Nicą

Lepinotės Nicos paplūdimiuose karštuoju sezonu? Nepakako laiko susipažinti su pačia Nica? Laikas suskubti ir kelti sparnus! Žiemos Nicoje šiltos ir primena mums įprastą pavasarį, nors saulės vonios nelepins ir paplūdimiuose nesikaitinsit - pramogų tikrai užteks! Sutikite, kad keliauti į Nicą galima vien dėl gardžiosios prancūzų virtuvės! Paklaidžiokite išsišakojusiomis Nicos senamiesčio gatvelėmis, žygiuokite žymiąja Promenade des Anglais gatve, skaičiuokite laiptelius kopiant į Pilies kalną - laukia kerintis vaizdas, nepamirškite apsilankyti šurmulingoje Nicos dalyje - Cours Saleya, kurioje energija pulsuojantis turgus pažers naujovių ir suteiks galimybių išrinkti lauktuves namiškiams!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

18:30
Į
Nica

20:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Nica

21:00
Į
Vilnius

00:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 3* viešbutyje (su pusryčiais)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja