Skubam į Paryžių! Skrydžiai ir 4 naktys 3* viešbutyje - 165 !

! IŠPARDUOTA !

Apie Paryžių

Meilės romanuose aprašytas, filmų juostose garbinamas ir turistų mylimas Paryžius žiemos metu atsiskleidžia kitomis spalvomis. Miesto panorama žavi visais metų laikais, tad jei dar nematėte Paryžiaus žiemos pradžioje - dabar tai tinkamas metas! Mėgaukitės traškiu prancūzišku rageliu jaukioje vietinėje kavinukėje, grožėkitės įstabia architektūra gurkšnodami arbatą, įsiamžinkite Eifelio bokšto prieglobstyje, susipažinkite su šarminga kultūra ir žavėkitės menu - juk jūs Paryžiuje! Pramogų Paryžiuje tikrai netrūks, o ir tursitai čia priimami itin svetingai, juk iki 25 m daugelį muziejų galima lankyti nemokamai arba gauti didelę nuolaidą! Kruasanais kvepiančios kepyklėlės, prabangių kvepalų aromatai, visame pasaulyje vertinamas vynas, keptų kaštonų kvapas tvyrantis ore - jauki žiemos pradžia Paryžiuje!

Apie viešbutį:

Erdvūs, šiuolaikiškai įrengti, jaukumu alsuojantys kambariai garantuos kokybišką poilsį Paryžiuje. Hipotel Paris Belgrad 3* viešbutis įsikūręs šalia autobuso ir metro stotelių, tad susipažinti su Prancūzijos sostine tikrai bus paprasta. Luvro muziejus bei Noterdamo katedra nuo viešbučio nutolusi 4 km atstumu, tad mėgstantiems pasivaikščioti, neprireiks ir viešojo transporto paslaugų.   Dėmesio! Karščiausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, o Baltic Tours komanda, nors ir pati akyliausia, ne visada spėja pranešti apie pakitusią kelionės kainą. Prieš užsakant būtinai patikrinkite kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo suma nesutampa su skelbiama - gali būti, jog kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti kelionę už pigiausią siūlomą kainą. Jeigu kaina nepakitusi – jūs galite būti tarp laimingųjų, tad suskubkite rezervuoti! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

07:10
Į
Paryžius (BVA)

09:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Paryžius (BVA)

09:25
Į
Vilnius (VNO)

13:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Paryžius-Vilnius
  • 4 naktys 3* viešbutyje

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja