Siūlome poilsį 3* viešbutyje, Maljorkoje - -1 ! Keliaukite savatei atostogų be rūpesčių!

PIRMENIS-GUDRESNIS

MALJORKA

Užburiantį Maljorkos grožį matėte tik kelionių kataloguose, atvirutėse ar kompiuterio ekrane? Pats laikas atrasti Maljorką patiems!

Sala, 17 kartų mažesnė už Lietuvą keri dieviška gamta. Neplanuojantiems visą laiką praleisti paplūdimyje verta leistis į kelionę po salą - nepakartojami įspūdžiai garantuoti! Rytinėje salos dalyje, Porto Cristo mieste kvapą užgniauš Drach urvai, kuriuos galima apžiūrėti pėsčiomis arba laiveliu, o Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Šiaurinė Maljorkos dalis užburia Formentor pusiasaliu - nėra ką pridurti, būtina pamatyti! Neaplenkite Palmos Santa Maria katedros, kuri neretai vadinama Maljorkos perlu. Paskubėkite atrasti Maljorkos gamtos vertybes!

 Keliones_i_Maljorka  

Apie viešbutį:

Amic Gala 3* viešbutis įsikūręs pačioje Kan Pastilijo kurorto širdyje, šalia paplūdimio. Šalia viešbučio yra autobusų stotelė, nuo kurios važiuoja tiesioginiai autobusai į Maljorkos sostinę - Palmą. Teritorijoje įrengtas baseinas, restoranas bei baras. Viešbutyje turėsite privatų balkoną, vonios kambarį, TV ir oro kondicionierių. 

Viešbutyje įrengta dviračių saugykla, teikiamos automobilių ir dviračių nuomos paslaugos. Apylinkėse galėsite važinėtis dviračiais, žaisti tenisą, golfą ir plaukioti burlentėmis. Svečiai taip pat kviečiami atsipalaiduoti čia pat esančio viešbučio Miraflores baseine ir terasoje. Kan Pastilijoje rasite patį didžiausią akvariumą Maljorkoje, buriavimo klubą ir pajūrio alėją, kurioje gausu barų ir terasų. 

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

14:00
Į
Palma de Maljorka (PMI)

16:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Palma de Maljorka (PMI)

17:35
Į
Vilnius (VNO)

22:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Maljorka - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (Standard)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 20 kg.
  • Maitinimas: pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!