Atostogos Sicilijoje! Skrydžiai iš Varšuvos, 7 naktys viešbutyje + pusryčiai = 259

Trumpai apie kelionę

Baltic Tours paruošė ekonominį savarankiškos kelionės variantą specialiai norintiems sutaupyti. Nors ir ekonominis, tačiau YPAČ geras pasiūlymas, nes jūsų laukia 4**** viešbutis Trapanyje su baseinu ir soooootūs sicilietiški pusryčiai kiekvieną rytą. Viskas ką reikia padaryti - skristi iš Varšuvos ir atvykus į Trapanio oro uostą, pasinaudojus viešuoju transportu, nuvažiuoti iki viešbučio. Oro uostas - Trapanis - oro uostas kaina neturėtų viršyti 10 eurų už maršrutą į abi puses.

Apie Trapanį

Jau svajojate apie pavasario atostogas rojaus kampelyje? Trapanis – puikus pasirinkimas! Šilti saulės spinduliai ir patrauklūs paplūdimiai – tai dar ne viskas! Trapanis užburia savo gamtos grožiu, gardžiais patiekalais, kultūriniu paveldu bei architektūra. Gegužės mėnesį saulė įkaitina miestą net iki 26 laipsnių, taigi galėsite pasilepinti saulės voniomis!

Trapani, Sicilija, poilsis

Ką nuveikti Trapanyje?

🔹 Pasivaikščioti istorija dvelkiančiu Trapani senamiesčiu; 🔹 Pasigalinėti su malūnais Druskos gamtos rezervate; 🔹 Apsilankyti vietinėje vyninėje; 🔹 Pasimėgaukite gardžia italų virtuve.

Apie viešbutį:

Šis jaukus Abita Appartamenti 1* viešbutėlis, kurio vertinimas - net 7,8 įsikūręs XVI amžiaus kaiminystėje, yra nutolęs 5 min. iki paplūdimio. Viešbutėlyje esanti jauki terasa privers pasijusti lyg pas vietinį namuose, o rytinis cappuccino neleis pamiršti, jog esate Italijoje!  Šis rajonėlis pasižymi ypač didele restoranų ir bariukų gausa, netoliese patiekiami puikūs pietūs ir vakarienės. Taigi, galėsite pasistiprinti prieš pilną įspūdžių dieną. Esant norui, Baltic Tours komanda suras kitą viešbutį.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva

21:15
Į
Trapani (TPS)

23:59
Skrydis atgal
Tiesioginis
Trapani

18:10
Į
Varšuva

20:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Varšuva-Trapani-Varšuva
  • 7 naktys viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (1,50 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!