Savo atostogoms pasirinkite gamta turtingą Turkijos kurortą - Marmarį - 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota 734 !

TURKIJA

Išgirdus apie kelionės pasiūlymą vykti į Turkiją, daugeliui galvoje pirmiausia išnyra žydro baseino, jūros bangų, kaitinančios saulės bei laimingų žmonių paveikslas. Tiesa - juk Turkijos kryptis daugeliui geriausiai pažįstama būtent iš poilsinių kelionių pusės. Tačiau, vertėtų atkreipti dėmesį, kad kiekvienas Turkijos kurortas taip pat turi savitą ir asmeninį įvaizdį, todėl čia ne tik kiekvienas ras sau tinkamą poilsį, bet ir turės galimybę keliauti aplink ir susipažinti su unikalia turkiška gamta, kultūra ir, žinoma, virtuve. Aplankykite dviejų vidinių, Viduržemio ir Juodosios, jūrų supamą Turkiją ir pasinerkite į atpalaiduojantį atostogų laiką!

Apie Marmarį

Marmaris - vienas gražiausių kurortų visoje Pietvakarių Turkijoje. Marmaris, apsuptas kalnų, taip pat yra labai žalias miestas, todėl viena didžiausių šio miesto vertybių - miškai. Taip pat čia turėsite galimybę pasinerti į pramogas: nardymą, žvejybą, deginimąsi paplūdimiuose ar naktinį gyvenimą.

Apie Viešbutį:

Poseidon 4* viešbutis, įsikūręs netoli paplūdimio. Viešbutis turi privačią teritoriją prie paplūdimio, kurioje gultais ir skėčiais nuo saulės galėsite džiaugtis nemokamai.

Norintys džiaugtis saule, bet nenorintys išeiti iš viešbučio teritorijos, tai galės padaryti šalia baseino. Viešbutis turi tiek uždarą baseiną viešbučio viduje, tiek baseiną po atviru dangumi.

Jaukiai įrengtuose kambariuose rasite televizorių, kondicionierių bei privatų vonios kambarį. Viešbučio svečiai rytus pradės viešbučio teikiamais pusryčiais, o vakare galės mėgautis vakariene.

Kaina asmeniui galioja, keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

6:00
Į
Dalamanas

9:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Dalamanas

10:15
Į
Vilnius (VNO)

13:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Dalamanas - Vilnius)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Viešbučio kambarys (viskas įskaičiuota)
  • Rankinis bagažas iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!