Savaitgalis Europos Manhatane! Skrydžiai ir 2 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais tik 149 !

IŠPARDUOTA

Apie Frankfurtą

Jau kurį laiką svajojate apie pažintį su didinguoju Frankfurtu? Užteks svajoti – metas veikti! Aplankykite vieną svarbiausių Europos kultūros centrų ir bent sekundei pasijauskite lyg Niujorke! Šis miestas žavi bet kuriuo metų laiku – Jūsų laukia užburianti panorama, gardus ir sotus maistas bei pramogų gausa.

Ką nuveikti mieste?

🔹 Pasivaikščiokite muziejų krantine; 🔹 Aplankykite Frankfurto senamiestį ir išvyskite nuostabią vokišką architektūrą; 🔹 Užsukite į garsiojo poeto J. V. Gėtės namą; 🔹 Išbandykite savo pojūčius unikaliajame Dialogo muziejuje; 🔹 Užkilkite į Maino bokštą - visa miesto didybė iš 200 metrų aukščio!

Apie viešbutį

Savoy Hotel 4* įsikūręs prie pat pagrindinės Frankfurto stoties suteiks Jums puikią galimybę pasiekti visas miesto vietas be didelių rūpesčių. Jei norėsite pasivaikščioti - iki senamiesčio galėsite nužingsniuoti vos per 15 minučių! Visuose viešbučio kambariuose veikia belaidis internetas, taip pat juose rasite televizorius, higienos reikmenis. Savoy Hotel siūlo atsipalaidavimą ir SPA zonoje su baseinu, poilsio kambariu bei masažų paslaugomis. Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

17:00
Į
Frankfurtas (HHN)

18:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Frankfurtas (HHN)

13:25
Į
Vilnius (VNO)

16:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Frankfurtas-Vilnius
  • 2 naktys 4* viešbutyje
  • Kontinentiniai pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!