Ilgas pavasario savaitgalis Briuselyje! Skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais vos 270 !

BRIUSELIS

Briuselis žavi visais metų laikais, bet ar jau matėte Belgijos sostinės spalvas pavasarį? Suskubkite, mūsų siūlomas ilgas savaitgalis Briuselyje - puiki proga pagaliau tai padaryti! Šiame mieste atrasite kultūros ir kalbų įvairovę - juk čia yra net trys oficialios kalbos: olandų, prancūzų ir vokiečių! Karališkasis miestas žavi net ir tuos, kurie jau yra apsilankę ne kartą, kadangi pamatyti tikrai yra ką ir kaskart galima atrasti vis įspūdingesnių vietų! Aplankę žymiausias miesto vietas nepamirškite ir pasistiprinti - savaitgalis Briuselyje taps dar įspūdingesniu, kai priešais jus lėkštėje seilę varvinti vilios belgiški skanėstai.

Skaitykite, kaip mūsų kelionių ekspertė Eglė savo maratono kelionės metu viena iš stotelių pasirinko Briuselį!

Ką nuveikti Briuselyje?

🔹 Apsilankykite sendaikčių turguje, kuris dirba kiekvieną dieną iki 14h ir yra įsikūręs Jeu de Balle aikštėje; 🔹 Įkvėpkite Briuselio didybės Didžiojoje miesto aikštėje; 🔹 Išvyskite žymiąją besišlapinančio berniuko skulptūrą; 🔹 Pasimėgaukite burnoje tirpstančiu šokoladu bei garsiaisiais belgiškais vafliais; 🔹 Nepraleiskite progos pasisaldinti ir apsilankyti kakavos ir šokolado muziejuje!

Apie viešbutį

Floris Ustel Midi - tai 3* viešbutis įsikūręs labai patogioje miesto vietoje - už 700 metrų rasite pietinę Briuselio traukinių stotį, o iki Didžiosios aikštės nueisite per 20 minučių. Paprastas, tačiau patogus viešbutis leis jums būti šalia įvykių sūkurio kartu su galimybe ramiai pailsėti. Jaukiai įrengtuose Floris Ustel Midi viešbučio kambariuose rasite privačius vonios kambarius su nemokamais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvais, televizorius, telefonus bei darbo stalus. Visoje viešbučio teritorijoje taip pat veikia nemokamas belaidis internetas. Rytais patiekiami sotūs pusryčiai, tad į nuotykius po Briuselį vyksite pasistiprinę.

Naudinga informacija keliaujantiems

🔹 Kelionės kaina nurodyta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. 🔹 Pigiausi pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, tad Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant kelionę, rekomenduojame kuo skubiau susisiekti su atsakingu Baltic Tours kelionių ekspertu. 🔹 Jums pageidaujant, galime pasiūlyti geresnio tipo apgyvendinimą. 🔹 Jums pageidaujant, galime pasiūlyti kelionę kitomis, jums patogiomis datomis. 🔹 Pervežimą oro uostas – viešbutis – oro uostas galite įsigyti papildomai, tačiau Baltic Tours kelionių ekspertai patikina, jog savarankiškai šį atstumą galima įveikti gerokai pigiau. 🔹 SVARBU: pasitikrinkite! Jūsų asmens dokumentas (tapatybės kortelė arba pasas) privalo galioti visos kelionės metu. Viskas tinka? Sveikiname – jūs esate įsimintinų atostogų link! Pildykite keliautojų duomenis po žemėlapiu esančioje lentelėje ir su Jumis netrukus susisieks Baltic Tours kelionių ekspertas!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

21:10
Į
Briuselis (CRL)

22:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Briuselis (CRL)

17:30
Į
Vilnius (VNO)

20:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Briuselis - Vilnius)
  • Rankinis bagažas iki 10 kg
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Miesto mokestis (4,24 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!