Savaitgalio kelionei lagaminus kraunamės į Berlyną ! Skrydžiai ir 2 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais vos 149 !

 Apie Berlyną

Ar jau teko lankytis Berlyne? Dar ne? Pats laikas suskubti ir atrasti Vokietijos sostinės žavesį! Tai miestas, kuris niekada nemiega. Susipynusi istorija ir modernumas, ištisus metus verdantis gyvenimas ir jaukumu alsuojanti atmosfera - Berlyno išskirtinumas. Nepamirškite sotaus maisto, Vokietijos virtuvė užtikrina - lankydamiesi Berlyne alkani nebūsite!

Berlin

Ką nuveikti Berlyne?

🔹 Užkilkite į Reichstago kupolą ir grožėkitės miesto panorama; 🔹 Grožėkitės įspūdinga Muziejų salos architektūra; 🔹 Apžvelkite visus piešinius ant Berlyno sienos (Rytų galerijos); 🔹 Ištyrinėkite ir įsigilinkite į visą žydų istoriją; 🔹 Susipažinkite su Berlyno naktiniu gyvenimu.

Berlynas virselisApie viešbutį

Delta viešbutis yra įsikūręs Tiergarten rajone, vos 1 km. iki moderniosios Potsdamo aikštės. Viešbučio personalas jums padės visos viešnagės metu, taigi čia galėsite atsipalaiduoti ir pailsėti. Kambaryje jūsų lauks didelė patogi lova, vonios kambarys, šaldytuvas.  Kiekvieną rytą galėsite mėgautis gausiais pusryčiais, taigi atsipalaiduokite ir džiaukitės  išskirtiniu poilsiu! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

16:35
Į
Berlynas

17:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Berlynas (SXF)

13:35
Į
Vilnius

16:10

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Berlynas - Vilnius)
  • Rankinis bagažas
  • 2 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!