Savaitgalį praleiskite Paryžiuje! Keliaukite į meile ir kultūra dvelkiantį miestą, vos už 209 !

Apie Paryžių

Meilės romanuose aprašytas, filmų juostose garbinamas ir turistų mylimas Paryžius pavasario metu atsiskleidžia kitomis spalvomis. Pramogų šiame mieste tikrai netrūks, o ir turistai čia priimami itin svetingai. Grožėkitės įstabia architektūra – juk jūs Paryžiuje, nėra nieko panašaus į jį! Paryžius – tai ne tik meilės, bet ir kultūros, meno bei kulinarijos miestas – išnaudokite savaitgalį, pažinti Prancūzijos sostinę ir pasimėgauti vakarietiška kultūra! Atmosferai Paryžius

Ką nuveikti mieste?

🔹 Įsiamžinkite Eifelio bokšto prieglobstyje; 🔹 Aplankykite Luvrą ir išvyskite žymiąją Mona Lizą; 🔹 Pasivaikščiodami Eliziejaus laukais prieikite Triumfo arką; 🔹 Pasimėgaukite traškiu prancūzišku rageliu jaukioje vietinėje kavinukėje; 🔹 Susipažinkite su šarminga kultūra ir žavėkitės menu – iki 25 metų daugelį muziejų galima lankyti nemokamai arba gauti didelę nuolaidą.

Apie viešbutį

Hipotel Paris Belgrand 3* įsikūręs puikioje ir patogioje vietoje – pačioje miesto širdyje, taigi visas žymiausias ir įdomiausias Paryžiaus vietas galėsite pasiekti be sunkumų. Visuose moderniai įrengtuose kambariuose rasite televizorius, didelę lovą, privatų vonios kambarį bei galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Registratūra dirba visą parą, tad iškilusios problemos ar klausimai bus išspręsti iš karto.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

19:25
Į
Paryžius (BVA)

21:10
Skrydis į priekį
Tiesioginis
Paryžius (BVA)

21:45
Į
Vilnius (VNO)

01:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius-Paryžius-Vilnius)
  • 4 naktys 3* viešbutyje
  • Kontinentiniai pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Pervežimai
  • Miesto mokestis (3 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!