Savaitgalį praleiskite Briuselyje! Skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje miesto centre su pusryčiais - 215 !

Apie Briuselį

Briuselis žavi visais metų laikais, ar jau matėte Belgijos sostinę? Suskubkite, dabar puiki proga! Tai miestas, kuriame atrasite kultūros ir kalbų įvairovę. Belgijos sostinėje yra net trys oficialios kalbos: olandų, prancūzų ir vokiečių. Karališkasis miestas žavi net ir tuos, kurie yra lankęsi Briuselyje ne vieną kartą. Pamatyti tikrai yra ką ir kaskart galima atrasti vis įspūdingesnių vietų!

Briuselis Belgija poilsis

Ką nuveikti mieste?

🔹 Apsilankykite sendaikčių turguje, kuris dirba kiekvieną dieną iki 14h ir yra įsikūręs Jeu de Balle aikštėje; 🔹 Pasivaikščiokite po Penkiadešimtmečio parką; 🔹 Įkvėpkite Briuselio didybės Didžiojoje miesto aikštėje; 🔹 Išvyskite žymiąją besišlapinančio berniuko skulptūrą, o jam dovanotų kostiumų kolekciją išvysite Miesto muziejuje; 🔹 Paskanaukite burnoje tiprstančiu šokoladu bei garsiaisiais belgiškais vafliais; 🔹 Nepraleiskite progos pasisaldinti ir apsilankyti kakavos ir šokolado muziejuje!

Apie viešbutį

Dansaert 3* viešbutis įsikūręs puikioje vietoje, nuo Didžiosios aikštės atitolusioje vos per 400 metrų. Šiuolaikiškai įrengto viešbučio visose erdvėse veikia nemokamas belaidis internetas. Kambariuose rasite televizorius, privačius vonios kambarius ir higienos reikmenis. Rytais patiekiami pusryčiai. Viešbučio registratūra dirba visa parą, tad drąsiai prašykite personalo pagalbos bet kuriuo paros metu.

  Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

21:20
Į
Briuselis (CRL)

22:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Briuselis (CRL)

17:30
Į
Vilnius (VNO)

20:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Briuselis - Vilnius)
  • Rankinis bagažas
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Miesto mokestis (4 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!