Savaitės atostogomis mėgaukitės Maljorkoje! Ilsėkitės 2* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis vos už 680 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

Maljorka - tikriausias sielos masažas

Balearų salynas jus tiesiog įtrauks ir privers įsimylėti Maljorką. Nepaprastai platūs paplūdimiai užliūliuos kiekvieno mintis, o siela tiesiog užgims iš naujo. Poilsis nušvis naujomis spalvomis, o cirpiančios cikados primins apie gamtos grožį ir gyvybę… Gamtos peizažai, malonūs vietiniai gyventojai, įstabus jūros ošimas ir neįtikėtinai skanus maistas - A T G A I V A jūsų sielai!

Pats laikas atrasti Maljorką patiems! Sala, 17 kartų mažesnė už Lietuvą keri dieviška gamta. Neplanuojantiems visą laiką praleisti paplūdimyje verta leistis į kelionę po salą - nepakartojami įspūdžiai garantuoti! Rytinėje salos dalyje, Porto Cristo mieste kvapą užgniauš Drach urvai, kuriuos galima apžiūrėti pėsčiomis arba laiveliu, o Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Šiaurinė Maljorkos dalis užburia Formentor pusiasaliu - nėra ką pridurti, būtina pamatyti! Neaplenkite Palmos Santa Maria katedros, kuri neretai vadinama Maljorkos perlu. Paskubėkite atrasti Maljorkos gamtos vertybes! Maljorkos saulės bučiniai ir visas poilsio laikas TIK SAU!

 Keliones_i_Maljorka

Apie viešbutį:

Siljoto gyvenvietėje įsikūręs 2* viešbutis - Playa Blanca yra vos už kelių minučių kelio nuo Sa Komos paplūdimio. Praktiškai įrengtuose „Playa Blanca“ kambariuose rasite balkonus, iš kurių atsiveria žavingi vaizdai ir vonios kambarius. Svečiai gali išsinuomoti seifus, televizorius, mini barus, ventiliatorius ir šaldytuvus. Viešnagės metu galėsite pailsėti baseino teritorijoje sukabintuose hamakuose ar įsitaisę gultuose, pažaisti stalo tenisą, biliardą ar pasportuoti įrengtoje treniruoklių salėje su sauna.

SVARBU! Kainos pateikiamos 1 (vienam) asmeniui, keliaujant 2 (dviese)!

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva

12:15
Į
Maljorka

15:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Maljorka

07:10
Į
Varšuva

10:10

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai: Varšuva-Maljorka-Varšuva
  • 7 naktys 2* viešbutyje
  • Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės
  • Rankinis bagažas
  • Registruotas bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!