7 naktys Portugalijos pietuose - Algarvėje! Poilsis nuostabaus grožio vietovės 3* viešbutyje - 560 !

ALGARVĖ

Pats piečiausias Portugalijos regionas, kurio pakrantes skalauja Atlanto vandenynas, o puikūs paplūdimiai ir įlankos vilioja turistus. Saulė čia šviečia beveik visus metus, o vasarą jūros vanduo ypač šiltas. Šis regionas pasižymi labai dideliu spalvingumu ir kerinčia gamta. Visur gausu žavingų figmedžių ir žydinčių apelsinmedžių. Algarvės sostinė yra Faro miestas su įspudingu uostu. Jeigu norite pačių nerūpestingiausių atostogų prie ramios jūros, puikiuose smėlio paplūdimiuose, tuomet jums tikrai verta apsilankyti Algarvėje!

Poilsiaudami Algarvėje, nepraleiskite progos nuvykti į vienus gražiausių miestų regione - Farą ir Albufeirą!

FARO

Miestas, įkurtas romėnų, šiandien yra Algarvės sostinė, Portugalijos pietuose. Faro krantus skalauja atlanto vandenynas, o laukinė gamta: paplūdimiai, įlankos, miškai - apdovanoja turistus nepaprastu kraštovaizdžiu. Iki šių dienų čia yra išlikusi romėnų statyta gynybinė siena, kuri juosia senamiestį. čia gausu muziejų, bažnyčių ir net išlikusi viduramžių kaulų koplyčia (The Capela dos Ossos).

Čia būtinai apsilankykite:

 • Ria Formosa gamtos draustinyje.
 • Cidade Velha – seniausioje miesto dalyje, kurią juosia vis dar išlikusi gynybinė siena.
 • Castelo de Silves pilyje.
 • seniausioje katedroje - Sé de Faro.

Įlankos Natural da Ria Formosa draustinyje ir šalia esantys paplūdimiai atims žadą! Čia gausu uolėtų salų, salelių, kaip: Ilha de Faro ar Ilha da Barreta. Sezonas Portugalijos pietuose prasideda gegužės ir baigiasi spalio mėnesiais, tokiu metu temperatūra pakyla net iki 35 °C. 

Apie viešbutį:

Šis nuostabus 3* viešbutis - Aparthotel Pedras del Rei yra 12 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio, įsikūręs Algarvėje, Taviros Ria Formosa gamtos parko širdyje, už 1 km. nuo Barril paplūdimio. Viešbutyje atliekami masažai, teritorijoje įrengta keletas restoranų ir lauko baseinas, kurį supa vešlus atogrąžų sodas su augančiais egzotiškais medžiais ir gėlėmis! Svečiams siūloma pasilepinti įvairiomis, paplūdimyje atliekamomis grožio procedūromis ir netgi atpalaiduojančiais masažais. Pačiame viešbutyje veikia mėsainių užkandinė, picerija ir blyninė. O poilsiautojai, visuose kambariuose ras televizorius, vonios kambarius ir virtuvėles, o kai kuriuose – svetaines arba balkonus.

Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva (WAW)

8:40
Į
Faro (FAO)

11:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Faro (FAO)

12:30
Į
Varšuva (WAW)

17:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis (Varšuva - Faro - Varšuva)
 • Viešbučio kambarys
 • Registruotas ir rankinis bagažai
 • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Garantinio fondo mokestis (3,5 EUR/asm.)
 • Nuvykimas į Varšuvą ir atgal
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Kurorto mokestis
 • Maitinimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!