Savaitė Kanaruose! Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę ir 3* viešbutis su pusryčiais ir vakariene tik 769 !

Kelionės organizatorius: Tez Tour.

Apie Tenerifę

Pasiruošę atostogoms svajonių saloje - Tenerifėje? Kelionė čia su šeima ir draugais taps nepamirštama, jei tik jūs norėsite! Ispanijos Kanarų salynui priklausanti Tenerifė suteiks progą pailsėti ir pasimėgauti artimiausių žmonių apsuptyje. Vietiniai Tenerifės gyventojai save vadinantys kanariečiais pasiruošę pagelbėti ir supažindinti su salos kasdieniu gyvenimu, ramybe pulsuojančiomis dienomis ir šėlsmingais vakarėliais naktį! Tai vulkaninė Ispanijos sala, kurioje stūkso didingas ugnikalnis, paskutinį kartą išsiveržęs 1909 m., bet dar iki dabar matyti to padariniai - unikalus gamtos kraštovaizdis tai puikiai atvaizduoja! Keliaukite į Ispanijos Kanarų salyne esančią Tenerifę ir leiskite sau pamiršti įvairias negandas bei rūpesčius.

Apie viešbutį

Hovima Jardin Caleta 3* viešbutis puikus pasirinkimas norintiems smagiai praleisti atostogas Kanaruose. 2014 metais atnaujintas Hovima Jardin Caleta viešbutis laukia svečių siūlydamas itin aukšto lygio aptarnavimą, pramogas vaikams ir aktyvaus sporto veiklas. Viešbutis savo teritorijoje siūlo terasą skirtą deginimuisi, dviejų baseinų pramogas bei progą pavalgyti čia pat esančiame restorane. Šis viešbutis puikus vykstantiems atostogoms su šeima, kadangi čia įrengta žaidimų aikštelė bei baseinas mažyliams suteiks progą praleisti puikiai laiką, o tėveliams - pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių.            
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

07:10
Į
Tenerifė (TFS)

11:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Tenerifė (TFS)

12:30
Į
Vilnius (VNO)

20:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Tenerifė - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (one bedroom apart.g, pusryčiai ir vakarienė)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 15 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!