Saulėtos ir vasariškos atostogos Ispanijoje su šeima! 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota - 620 !

ISPANIJA

Poilsis Ispanijoje, vienoje didžiausių Europos valstybių, skalaujamų tiek Viduržemio jūros, tiek Atlanto vandenyno, nepaliks abejingo nei vieno. Viduržemio klimatas, kultūrų įvairovė ir kaitinanti saulė –  tai, kas pavers poilsį nepamirštamu. Poilsis Ispanijoje – rojus meno fanatikams: įspūdinga architektūra ir garsių meninkų darbų pripildyti muziejai! Šalis taip pat garsėja įvairiais patiekalais, mėgaukitės nacionaliniu šalies pasididžiavimu – paella, skonių įvairovė stebins jūsų skonio receptorius! Čia puikiai jausitės tiek su šeima, tiek su draugų kompanija ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Thailand

KOSTA DE LA LUZ

Ispanijos pakrantė, skalaujama Atlanto vandenyno bei Viduržemio jūros - Kosta de la Luz. Keliautojai čia vyksta ne tik nuostabaus gamtos grožio vedami, tačiau taip pat - sužavėti istorinio paveldo. 

Apie viešbutį

Family Life Ocean Islantilla tai 4* viešbutis, įsikūręs ant jūros kranto, prie pat nuostabaus smėlio paplūdimio. Teritorijoje įrengti net 3 baseinai, kai kuriuose kambariuose turėsite privatų balkoną su vaizdu į jūrą. Komplekse įsikūrę 4 restoranai, kuriuose patiekiami skirtingų šalių virtuvių patiekalai, taip pat 2 restoranai, iš kurių vienas yra šalia baseino.

Siūlome jums atsipalaiduoti čia esančiame sode arba pasimėgauti saulės spinduliais terasoje. Registratūroje suteikiamos mašinų bei dviračių nuomos paslaugos, taip pat suteikiama informacija apie organizuojamas ekskursijas.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva

12:45
Į
Faro

15:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Faro

16:30
Į
Varšuva

21:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Varšuva - Faro - Varšuva)
  • Registruotas ir rankinis bagažas
  • Viešbučio kambarys
  • Maitinimas: viskas įskaičiuota
  • Pervežimai iš ir į oro uosto

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Nuvykimas į Varšuvą ir atgal
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti Baltic Tours biure)
  • Kurorto mokestis
  • Garantinio fondo mokestis (3,5eur/asm.)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!