Saulėta žiema Elate! 7 naktys nakvynės namuose ir skrydžiai - 245 ! Paskubėk!

Izraelis

! IŠPARDUOTA !

Apie Elatą

Sutikite, nors kartą gyvenime Elatą aplankyti būtina. Dieviško grožio kurortas apkabintas kalnuotų dykumų viršunių ir skalaujamas skaidrios Raudonosios jūros. Nors šiuo metu Elate ir ne šilčiausias sezonas, ištrūkę iš Lietuviškos žiemos gniaužtų tikrai nesušalsite. Vidutinė oro temperatūra 20°C, o vandens vos laipsniu žemiau, gal išdrįsite pasimėgauti Raudonosios jūros bangomis? Kodėl gi ne! Stebėkite paslaptingą ir spalvingą jūros pasaulį, nusileidę į 6 m gylį povandeninėje observatorijoje. Verta aplankyti Karalių miestą bei Elato botanikos sodą, o kiek atokiau nuo miesto įsikūręs kupranugarių ūkis taip pat sužavės! Žygis įsitaisius tarp dviejų kuprų, Raudonasis kanjonas, vario kasyklos, smiltainio dariniai - pamatykite ir patirkite!

Apie nakvynės namus

Puikioje vietoje įsikūrę Little Prince nakvynės namai leis lengvai pasiekti Elato traukos objektus. Vos 2 min kelio iki žėrinčios jūros, prekybos centro Mall Hayam, o oro uostas taip pat įsikūręs šalia, į kurį norint vykti, jūsų pageidavimu nakvynės namai pasirūpins transportu. Aplinkui gausu restoranų, kavinių, naktinių klubų bei barų - kiekvienas atras tai ko jam reikia. Jaukūs ir erdvūs kambariai su TV, mikrobangų krosnele, virduliu ir privačiau kambariui priklausančia vonia leis pasijusti lyg namuose.   Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus – tu gali būti tarp laimingųjų – suskubk rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Kaunas (KUN)

07:35
Į
Elatas (VDA)

12:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Elatas (VDA)

12:35
Į
Kaunas (KUN)

17:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Kaunas-Elatas-Kaunas
  • 7 naktys nakvynės namuose

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja