Atstogaukite nuostabios gamtos apsuptyje - Zakinte! 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais 519 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

ZAKINTAS

Laikas rudens atostogoms! Zakintas - puikus pasirinkimas. Vidutinė oro temperatūra Rugsėjį - 25C!   Ši sala yra viena gražiausių ir populiariausių Jonijos jūroje. Sala išsiskiria nuostabia savo  gamta, krištolo skaidrumo paplūdimiais ir jaukiais miesteliais.  Zakintas puikiai tinka tiek šeimos ar romantikos išsiilgusių porų poilsiui.

 • Navagio paplūdimį - tai vienas populiariausių ir gražiausių salos paplūdimių. 
 • Mėlynąsias olos - salos šiaurėje stūksančios mėlynosios olos yra vienas lankomiausių objektų saloje. Jas pasiekti galite atplaukus valtimis. 
 • Vėžlius logerhedus - tai didžiuliai jūriniai vėžliai, kurie tapę salos simboliu. Saloje labai švarus vanduo ir labai minkštas smėlio paplūdimys, toks kraštovaizdis tinkamiausias šiems gyvūnams.

Graikija įsikūrusi pietų Europoje prie Viduržemio jūros, ji turi daugiau nei 100 salų!!! Tai šalis garsi savo istorija, architektūra ir nepakartojama gamta, čia gimė demokratija ir Olimpinės žaidynės. Net 17 istorinių objektų yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Graikijai būdingas Viduržemio jūros klimatas - nešaltos žiemos ir karštos vasaros. 

Apie viešbutį:

Netoli paplūdimio įsikūręs Strada Marina 3* viešbutis puikus pasirinkimas atostogoms Zakinte. Vos 100 metrų iki miesto centro! Pro kambario langus atsiveria kalnų arba jūros vaizai, juose įrengti oro kondicionieriai, televizoriai, mini šaldytuvas bei privatus vonios kambarys. Viešbutyje įrengta stogo terasa, taip pat baras, kuriame galėsite atsigaivinti katik suplaktais kokteiliais. Karštą dieną mėgaukitės baseino teikiamais malonumais.  

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje! Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrinkite visas kainas.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

06:50
Į
Zakintas

09:55
Skrydis atgal
Tiesioginis
Zakintas

11:45
Į
Vilnius

14:30

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis (Vilnius - Zakintas - Vilnius)
 • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
 • Maitinimas: pusryčiai
 • Rankinis bagažas iki 5 kg.
 • Registruojamas bagažas iki 20 kg.
 • Standartinis viešbučio kambarys

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Draudimas
 • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!