Pratęskime vasarą gražiausioje Italijos pakrantėje! Skrydžiai ir 7 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais Čilento krante vos -1 !

Apie Čilentą

Kerinčių pakrančių ir krištolinės jūros kraštas,  Italijos kranto ruožas pietinėje dalyje. Vietovė garsėja, kaip turinti geriausios kokybės paplūdimius ir švariausią vandenį. Tai didelių kontrastų kraštas, kuriame išvysite stačias uolas, slaptas įlankėles su nuostabiomis grotomis bei mažus Italijos miestelius. Kaip ir likusioje Italijos dalyje, čia galėsite mėgautis nuostabiu maistu. Vietinėje kepyklėlėse paskanauti tobula ,,Margarita'', o gretimoje krautuvėje įsigyti tikrų Itališkų gelato. Spalio mėnesis tai tobulas laikas keliauti į Italiją, kai Lietuvoje jau ruduo, čia dar tikra vasara.

italija geles cilento tekstas

Apie viešbutį

Clorinda 4* viešbutis įsikūręs šalia paplūdimio, vos kelios minutės pėsčiomis ir jūs galite mėgautis spindinčia jūra bei auksiniu smėliu. Viešbutyje įrengtas baseinas, terasa, restoranas, baras. Numeriuose turėsite privatų vonios kambarį, seifą, mini barą, TV. Kambario tvarkymas ir rankšluosčio keitimas - kasdien. Viešbučio teritorijoje taip pat žydi nuostabus sodas, kuriame už papildomą mokestį galėsite užsisakyti masažo paslagas.

clorinda 1 clorinda 2 Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

14:00
Į
Neapolis

16:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Neapolis

16:50
Į
Vilnius

20:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Neapolis - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (dbl standard, su pusryčiais)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Gido paslaugos
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!