Praleiskite savaitgalį Stambule - kultūros mieste! Skrydžiai, 3 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais tik 245

IŠPARDUOTA

Apie viešbutį

Viešbutis Lady Diana įsikūręs pačiame istorinio miesto centre, vos 150 m. iki garsiosios Mėlynosios mečetės. Visi kambariai pasižymi moderniu stiliumi, ant viešbučio stogo įrengta terasa, kurioje galėsite pasimėgauti tradicinės arbatos puodeliu su vaizdu į jūrą ir nuostabiąją mečetę. Besidomintiems istoriniais paminklais, muziejais - šis viešbutis idealus pasirinkimas.

Apie Stambulą

Stambulas - neabejotinai vienas gražiausių Turkijos miestų, gausus šventyklų, muziejų, architektūrinių paminklų. Jame susipina vakarietiška ir rytietiška kultūra, tai vienintelis miestas besidriekiantis per du žemynus - Europą ir Aziją, kuriuos skiria Bosforo sąsiauris. Pats metas viską pajausti ir pamatyti savo akimis! Pradėkite pažintį su niekad nemiegančiu miestu ir aplankykite Mėlynąją mečetę, Galatą bokštą, apsipirkite didžiąjame Stambulo turguje, o pirštus apsilaižykite išragavę tradicinius saldumynus užgerdami stipriąja arbata. Stambulas laukia jūsų!   Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus - tu gali būti tarp laimingųjų - suskubk rezervuoti!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Netiesioginis
Vilnius

07:15
Į
Kijevas

08:35
Skrydis į priekį
Netiesioginis
Kijevas

12:30
Į
Stambulas

15:30
Skrydis atgal
Netiesioginis
Stambulas

06:55
Į
Kijevas

08:00
Skrydis atgal
Netiesioginis
Kijevas

14:55
Į
Vilnius

16:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 4* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja