Praleiskite net 15 naktų Turkijoje už neįtikėtinai mažą kainą - skrydžiai ir apgyvendinimas vos 299 !

PIRMENIS-GUDRESNIS Pasinaudokite proga ir įsigykite kelionę žema kaina! Ekonominis variantas norintiems sutaupyti. Kviečiame paskubėti, nes susidomėjimas tiesiog didžiulis!

Apie Alaniją:

Atėjo metas ilgai lauktoms atostogoms? Nusprendėte keliauti į Turkiją? Puikus pasirinkimas! Turkija – gerai visiems žinoma ne tik kaip vakarietiška kultūra ir išpuoselėtomis tradicijomis pulsuojanti šalis… Turkija kur kas daugiau! Keliaukite į Turkijos kurortą – Alaniją! Čia savo poilsį susikurti galės tiek šeimos, tiek romantinės kelionės išsiilgusios poros, tiek draugų kompanijos – Alanija turi ką pasiūlyti visokio plauko keliautojams! Lankykitės archeologijos muziejuje, nuostabaus grožio Hierapolio ir Pamukkale maudynių vietose, senajame Termessos mieste bei apžiūrėkite Perge griuvėsius. Ramiam poilsiui rinkitės Alanijos paplūdimius ir artimojo draugiją, o vakarinėms šėlionėms – geriausias Alanijos naktinio gyvenimo vietas.

Apie viešbutį:

Caprice Apart 2* viešbutis yra ekonominio tipo ir  vos 850 metrų nutolęs nuo smėlio paplūdimio ir gaivinančio jūros vandens. Viešbučio teritorijoje galėsite mėgautis saulės voniomis šalia baseino, beje vaikai galės džiaugtis atskiru būtens jiems skirtu baseinu. Jaukiai ir šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose rasite balkonus, iš kurių atsiveria nuostabus Turkijos kraštovaizdis. Kaina galioja, keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

15:00
Į
Alanija

00:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Alanija

00:50
Į
Vilnius (VNO)

00:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Alanija - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (standartinis kambarys)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (5 kg.)
  • Registruojamas bagažas (20 kg.)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Maitinimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!