Prabangios atostogos Turkijoje, Marmario kurorte, 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota už 729 !

TURKIJA

Išgirdus apie kelionės pasiūlymą vykti į Turkiją, daugeliui galvoje pirmiausia išnyra žydro baseino, jūros bangų, kaitinančios saulės bei laimingų žmonių paveikslas. Tiesa - juk Turkijos kryptis daugeliui geriausiai pažįstama būtent iš poilsinių kelionių pusės. Tačiau, vertėtų atkreipti dėmesį, kad kiekvienas Turkijos kurortas taip pat turi savitą ir asmeninį įvaizdį, todėl čia ne tik kiekvienas ras sau tinkamą poilsį, bet ir turės galimybę keliauti aplink ir susipažinti su unikalia turkiška gamta, kultūra ir, žinoma, virtuve. Aplankykite dviejų vidinių, Viduržemio ir Juodosios, jūrų supamą Turkiją ir pasinerkite į atpalaiduojantį atostogų laiką!

Marmaris

Vienas gražiausių kurortų visoje Pietvakarių Turkijoje. Marmaris, apsuptas kalnų, taip pat yra labai žalias miestas, todėl viena didžiausių šio miesto vertybių - miškai. Pats metas aplankyti Marmarį ir pasinerti į pramogas: nardymą, žvejybą, deginimąsi paplūdimiuose ir net - naktinį gyvenimą.

Apie Viešbutį:

Puikiai vertinamas 5* viešbutis Jiva Beach Resort įsikūręs nuostabioje įlankoje su privačiu paplūdimiu ir krištoliniu Viduržemio jūros vandeniu. Itin didelėje teritorijoje tyvuliuoja natūralus ežeras, siūloma žaisti biliardą, smiginį ir stalo tenisą bei užsiimti įvairiausia kita veikla. Čia taip pat yra uždara bei atviras baseinai ir net 5 vandens kalneliai! Kambariuose turėsite privatų oro kondicionierių, mini barą, balkoną ir vonios kambarį. 

SPA centre įrengta turkiška pirtis, sauna, treniruoklių salė, atliekami masažai. Profesionalūs darbuotojai kasdien organizuoja pramogas ir vakarinius pasirodymus. Svečiams taip pat siūloma pašokti ir mėgautis muzika diskotekoje bei leisti laiką žaidimų kambaryje.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

14:30
Į
Dalaman İlçesi (DLM)

17:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Dalaman İlçesi (DLM)

18:40
Į
Vilnius (VNO)

22:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Dalamanas - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 20 kg.
  • Maitinimas: viskas įskaičiuota

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!