Poilsis Turkijos kurorte! Skrydžiai ir 8 naktys 2* viešbutyje tik 445 !

 Alanija tekstas

Apie Alaniją:

Atėjo metas ilgai lauktoms atostogoms? Nusprendėte keliauti į Turkiją? Puikus pasirinkimas! Turkija – gerai visiems žinoma ne tik kaip vakarietiška kultūra ir išpuoselėtomis tradicijomis pulsuojanti šalis… Turkija kur kas daugiau! Keliaukite į Turkijos kurortą – Alaniją! Čia savo poilsį susikurti galės tiek šeimos, tiek romantinės kelionės išsiilgusios poros, tiek draugų kompanijos – Alanija turi ką pasiūlyti visokio plauko keliautojams! Lankykitės archeologijos muziejuje, nuostabaus grožio Hierapolio ir Pamukkale maudynių vietose, senajame Termessos mieste bei apžiūrėkite Perge griuvėsius. Ramiam poilsiui rinkitės Alanijos paplūdimius ir artimojo draugiją, o vakarinėms šėlionėms – geriausias Alanijos naktinio gyvenimo vietas.

Apie viešbutį

Anahtar Apart 2* ekonominio tipo viešbutis nuo paplūdimio nutolęs vos per 60 m. Viešbučio teritorijoje galėsite mėgautis baseino teikiamais malonumais, beje, vaikai galės džiaugtis atskiru būtent jiems skirtu baseinu. Jaukiai įrengtuose viešbučio kambriuose rasite privačius vonios kambarius bei virtuvėles, kuriose galėsite gamintis maistą.  
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Kaunas

22:15
Į
Gazipašas

Skrydis atgal
Gazipašas

02:15
Į
Kaunas

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Gazipašas - Vilnius)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Viešbučio kambarys
  • Rankinis bagažas iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Gido paslauga
  • Maitinimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!