Poilsis Sicilijoje! 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais Trapanyje - 275 !

Apie Trapanį

Jau svajojate apie pavasario atostogas rojaus kampelyje? Trapanis – puikus pasirinkimas! Šilti saulės spinduliai ir patrauklūs paplūdimiai – tai dar ne viskas! Trapanis užburia savo gamtos grožiu, gardžiais patiekalais, kultūriniu paveldu bei architektūra. Balandžio mėnesį saulė įkaitina miestą net iki 22 laipsnių, taigi galėsite pasilepinti saulės voniomis!

Trapani, Sicilija, poilsis  

Ką nuveikti Trapanyje?

🔹 Pasivaikščioti istorija dvelkiančiu Trapani senamiesčiu; 🔹 Pasigalinėti su malūnais Druskos gamtos rezervate; 🔹 Apsilankyti vietinėje vyninėje; 🔹 Pasimėgaukite gardžia italų virtuve.

Apie viešbutį

Šiuolaikiški ir jaukūs Hotel Tirreno 3* viešbučio kambariai, draugiškas ir paslaugus personalas bei gardūs pusryčiai puikiai dienos pradžiai. Viešbutyje įrengtas jūros vandens baseinas su baltais akmenėliais nusėtu dugnu, nuosava prieplauka ir atvira terasa. Kambariuose turėsite privačius vonios kambarius (higienos reikmenis), mini barą, televizorių.

Tirreno 1 1x1 tirreno 1x1 Tirreno 2 1x1   Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Kaunas (KUN)

11:55
Į
Trapani (TPS)

14:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Trapani (TPS)

17:15
Į
Kaunas (KUN)

21:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Kaunas-Trapani-Kaunas
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (2 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!