Savaitgalis prabangiąjame Milane! Skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje miesto centre su pusryčiais - vos 239 !

Apie Milaną

Dar neteko lankytis mados sostinėje? Dabar pats laikas krautis lagaminą ir skrieti į didingąjį Milaną! Dėmesio! Tik neprisikraukite per daug - pakankamai apsipirksite jau nuvykę! Vis dėl to, Lombardijoje, turtingiausiame šalies regione, įsikūręs Milanas nėra tik mados miestas. Architektūra - tiesiog kerinti, Duomo katedrą praeisite tikrai ne vieną sykį ir kaskart ji sužavės vis labiau. Įsiliekite į Milano gyvenimą

milanas tekstas

Ką nuveikti mieste?

🔹 Užverskite galvą aukštyn ir įsitikinkite Duomo katedros didybe; 🔹 Išvyskite Leonardo da Vinčio freską „Paskutinė vakarienė“; 🔹 Įgaukite įkvėpimo žymiosiose Milano meno galerijose; 🔹 Paragaukite kvapnios itališkos kavos ir tiramisu deserto; 🔹 Apsipirkite, apsipirkite, apsipirkite!

Apie viešbutį

Viešbutis, kuriame apsistosite yra įsikūręs vos per 100 metrų nuo Moscova metro stoties, tad galėsite puikiai susisiekti su visomis Milano lankytinomis vietomis. Jei norėsite pasivaikščioti ilgai eiti taipogi neteks - žymiąją Duomo katedrą pasieksite per 20 minučių, o iki Quadrilatero d'Oro parduotuvių kvartalo - vos kilometras. Ritter 3* viešbutis siūlo jaukius kambarius su nemokamu belaidžiu internetu, gardžius pusryčius bei paslaugų ir draugišką personalą. baltic-tours-kelione-milanas-italija-hotel-ritter Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

21:15
Į
Milanas (BGY)

22:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Milanas (BGY)

08:15
Į
Vilnius (VNO)

11:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Milanas-Vilnius
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Miesto mokestis (€ 4.00 už naktį asmeniui)
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja