Poilsis Maltoje žiemą! Skrydžiai, 7 nakvynės su pusryčiais 4* viešbutyje tik 243 !

IŠPARDUOTA

Apie Maltą

Malta - tai tarsi Viduržemio jūros deimantas. Žiemą iš šalčio gniaužtų ištrūkti į šią įspūdingą salą yra vienos geriausių atostogų kokias tik galite patirti. Nors ir vasariško karščio sausio mėnesį Maltoje nebūna, tačiau jūros temperatūra siekia 17°C, o pats oras džiugina ir 16°C, kas yra nuostabu pabėgus iš lietuviško minuso. Sala pilna šventyklų, katedrų bei rūmų, visus istorinius objektus galėsite aplankyti net ir labai neskubėdami – jie išsidėstę arti vienas kito, kas leis atostogoms išlikti tingioms ir atpalaiduojančioms. Sakoma, kad maltiečiai – labai gyvenimu besidžiaugiantys žmonės, tuo įsitikinsite ir patyrę salos naktinį gyvenimą. Nesvarbu koks sezonas bebūtų – Maltoje gausu restoranų, vyninių bei klubų – miestas čia visada gyvas.

Apie viešbutį

Viešbutis įsikūręs nuostabioje vandens apsuptoje vietoje, iki paplūdimio - vos 6 minutės! Galėsite pasimokyti nardymo subtilybių – viešbučio komanda siūlo šią paslaugą, o ja nepasinaudoti gyvenant taip arti jūros būtų nuodėmė. Lauke įrengti baseinai bei terasos leis puikiai atsipūsti ir pasimėgauti geru oru net ir nepaliekant viešbučio teritorijos. Paradise Bay Resort taip pat siūlo kambarius su nemokamu belaidžiu internetu, kabeline televizija, šaldytuvais bei balkonais, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. Pageidaujantys gali atsipalaiduoti ir įrengtose sukūrinėse voniose bei saunose, o mažylius galėsite palikti vaikų žaidimų kambaryje.   Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus – tu gali būti tarp laimingųjų – suskubk rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

16:30
Į
Malta (MLA)

19:05
Skrydis atgal
Tiesioginis
Malta (MLA)

19:30
Į
Vilnius (VNO)

23:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Malta-Vilnius
  • 7 naktys 4* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!