129

Apie viešbutį

Charlottenburg rajone įsikūręs viešbutis puiki vieta miesto svečiams atvykusiems pamatyti miesto įžymybes, pasimėgauti Berlyno maistu ir apsipirkti. Visus šiuos malonumus patirsite nenutolę nuo Ivbergs Charlottenburg viešbučio, o grįžę po ilgos turiningos dieno spelnytai pailsėsite. Elegantiški ir jaukūs viešbučio kambariai su medžio dekoracijomis, spindinti švara ir visą parą besišypsantis viešbučio personalas - atsipalaiduokite ir mėgaukitės išskirtiniu poilsiu!

Apie Berlyną

Ar jau teko lankytis Berlyne? Dar ne? Pats laikas suskubti ir atrasti Vokietijos sostinės žavesį! Susipynusi istorija ir modernumas, ištisus metus verdantis gyvenimas ir jaukumu alsuojanti atmosfera - Berlyno išskirtinumas. Miesto simboliu tapę Brandenburgo vartai, Muziejų sala su grožio simboliu - Nefertitės biustu, didinga Berlyno katedra, istoriją menanti Berlyno siena ir daug kitų Berlyno traukos objektų - įkvėpkite kiekvieno! Ir nepamirškite sotaus maisto, Vokietijos virtuvė užtikrina - lankydamiesi Berlyne alkani nebūsite!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

16:35
Į
Berlynas

17:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Berlynas

13:35
Į
Vilnius

16:10

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 5 naktys 3* viešbutyje

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja