Pažintis su egzotiškąja Šri Lanka ir jaukus 7 naktų poilsis 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis - 1320 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

ŠRI LANKA 

Indijos vandenyno perlas, sala, keliautojus kerinti arbatų plantacijomis, laukine gamta, didinga istorija ir giliomis tradicijomis. Šri Lanka nedidelė, tačiau savo dinamiškumu, įvairove, žmonių nuoširdumu ir šypsenomis nustebina kiekvieną. Popietėmis galėtumėte atsigaivinti ragaudami gaivius vaisių kokteilius paplūdimio restoranėliuose, o vakare, gurkšnodami ypatingą vietinę arbatą arba romantiškai skaičiuodami žvaigždžių atspindžius vandenyne… Atsipalaiduokite, tai laikas jūsų poilsiui ir naujiems potyriams. Vaizdai čia verti atviruko! 

GALĖ

Aplanykite kadaise svarbiausiu Ceilono uostu vadintą - Galę! Šis nedidelis Šri Lankos miestas jus pakerės nuostabiais kurortiniais vaizdais - banguojantis Indijos vandenynas ir beribiai, palmėmis nusėti smėlio paplūdimiai... Čia nuo seno lankėsi arabų, persų, graikų, indų pirkliai, pro šalį praplaukė begalė keliautojų ekspedicijų ir paliko čia savo pėdsakus. Galėje yra daug kvapą gniaužiančių vietų ir objektų. Čia vis dar išlikę: XVI a. portugalų tvirtovė, Šv. Marijos katedra, Šivos šventykla, nacionalinis jūrų muziejus, nacionalinis stadionas, o taip pat ir nemažai portugalų kolonijinės architektūros statinių, todėl senamiestis su Galės tvirtove 1988 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. 

Apie viešbutį:

Citrus Hikkaduwa 4* viešbutis, įsikūręs puikioje Šri Lankos kurortinėje vietovėje - Hikkaduwa, siūlo atvykstantiems svečiams jaukų, atpalaiduojantį poilsį prie Indijos vandenyno bei plačią įvairovę poilsio paslaugų.

Sporto entuziastai gali pasinaudoti viešbučio teikiamomis galimybėmis aktyviau leisti laiką, o romantikos ištroškusiems keliautojams, siūloma įdomiai leisti laiką vietiniuose restoranuose, užeigose, susipažinti su vietinių gyventojų kasdienybe, leisti laiką ajurvediniame masažų centre arba mėgautis poilsiu patogiai įrengtuose, tvarkinguose kambariuose.

Viešbutyje be papildomų mokesčių galima naudotis:

 • Pagrindinio restorano paslaugomis (maistas bufete)
 • Lauko baseinu
 • Leisti laiką terasoje ir sode
 • nemokamau Wi-Fi

Kambariuose rasite oro kondicionierius, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, mini barus, palydovinės televizijos kanalus rodančius televizorius ir vonios kambarius, kuriuose yra plaukų džiovintuvai bei higienos reikmenys.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva (WAW)

15:35
Į
Šri Lanka (CMB)

05:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Šri Lanka (CMB)

8:05
Į
Varšuva (WAW)

14:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis (Varšuva - Ras Al Chaima - Šri Lanka - Ras Al Chaima - Varšuva)
 • Apgyvendinimas viešbučio kambaryje
 • Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės
 • Rankinis ir registruojamas bagažas
 • Lydintysis asmuo
 • Pervežimai iš/į viešbučius

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Nuvykimas į Varšuvą ir atgal
 • Vizos mokesčiai
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!