Pavasarinė Roma kviečia! 4 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais - 189 !

 IŠPARDUOTA

Dar nebuvote Romoje? O gal svajojate dar kartą apsilankyti amžinajame mieste? Jūsų rankose puiki galimybė – pamatykite pavasarines Romos spalvas!

Ką nuveikti mieste?

🔹 Įmeskite monetą į Trevi fontaną (nepamirškite to daryti dešine ranka, per kairį petį!); 🔹 Pasimėgaukite gardžiąja Italijos virtuve; 🔹 Apsilankykite mažiausioje pasaulio valstybėje įsikūrusioje Romos centre - Vatikane; 🔹 Suvalgykite porciją ledų prisėdę ant Ispaniškų laiptų; 🔹 Apžvelkite miestą iš Vittoriano Emanuelio II paminklo aukštybių; 🔹 Pasivaikščiokite po Koliziejų ir įkvėpkite šiek tiek istorijos!

Apie viešbutį

Šiuolaikiški ir spalvingi Mf 3* viešbučio kambariai leis kokybiškai pailsėti po turiningos dienos Romoje! Draugiškas kolektyvas ir jauki atmosfera sups jus viso poilsio viešbutyje metu. Mėgstantiems pasivaikščioti, kas labai rekomenduotina norint artimiau susipažinti su Italijos sostine, nebus problemų nužingsniuoti iki žymiojo Trevi fontano, juk nuo Mf 3* viešbučio jis nutolęs 2 km spinduliu. Atrodo toli? Nesirūpinkite, yra kita patogi alternatyva - viešasis transportas, kuriuo lengvai pasieksite turistų mylimiausias Romos vietas.   Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

10:50
Į
Roma (CIA)

12:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Roma (CIA)

06:35
Į
Vilnius (VNO)

10:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Roma-Vilnius
  • 4 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (4 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja