Paskubėkite! Poilsis karališkąjame Briuselyje! Skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais tik 165 !

Apie Briuselį

Tai miestas, kuriame atrasite kultūros ir kalbų įvairovę. Belgijos sostinėje yra net trys oficialios kalbos: olandų, prancūzų ir vokiečių. Karališkasis miestas žavi net ir tuos, kurie yra lankęsi Briuselyje ne vieną kartą. Pamatyti tikrai yra ką ir kaskart galima atrasti vis įspūdingesnių vietų! bigstock-The-Royal-Palace-In-Brussels-118611473

Ką nuveikti mieste?

🔹 Apsilankykite sendaikčių turguje, kuris dirba kiekvieną dieną iki 14h ir yra įsikūręs Jeu de Balle aikštėje; 🔹 Pasivaikščiokite po Penkiadešimtmečio parką; 🔹 Įkvėpkite Briuselio didybės Didžiojoje miesto aikštėje; 🔹 Išvyskite žymiąją besišlapinančio berniuko skulptūrą, o jam dovanotų kostiumų kolekciją išvysite Miesto muziejuje; 🔹 Paskanaukite burnoje tiprstančiu šokoladu bei garsiaisiais belgiškais vafliais; 🔹 Nepraleiskite progos pasisaldinti ir apsilankyti kakavos ir šokolado muziejuje!

Apie viešbutį

Van Belle – autentiškas 3*** Briuselio viešbutis vos 1 km atstumu nutolęs nuo Didžiosios Briuselio aikštės (Grand Place), kurią, svečiuojantis Belgijos sostinėje, tiesiog privalu aplankyti! Vakarais, viešbutis organizuoja nemokamus pervežimus iki minėto turistų traukos objekto. Nuo viešbučio lengvai pasieksite ir kitas žymias Briuselio vietas, jei ne pėsčiomis, tai patogiai išvystytu viešuoju transportu. Draugiškas personalas, stilingas kambarys ir jauki atmosfera – laukia ramus poilsis Van Belle viešbutyje – skubėkite! Van belle Hotel 3*, Briuselis, Belgija, poilsis Van belle Hotel 3*, Briuselis, Belgija, poilsis Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

21:20
Į
Briuselis (CRL)

22:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Briuselis (CRL)

17:30
Į
Vilnius (VNO)

20:55

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius - Briuselis - Vilnius
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (2 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja