Savaitgalis Nicoje - skrydžiai ir 4 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais tik 269 !

Apie Nicą:

Laikas suskubti ir kelti sparnus! Pavasarinės Nicos spalvos laukia jūsų! Nuostabus miestas įsikūręs Prancūzijos pietuose, kuriame pramogų tikrai užteks, o ką jau kalbėti apie romantišką pasivaikščiojimą pajūriu! bigstock-NICE-FRANCE--AUGUST------95333027

Ką nuveikti Nicoje?

🔹 Paklaidžiokite išsišakojusiomis Nicos senamiesčio gatvelėmis; 🔹 Žygiuokite žymiąja Promenade des Anglais gatve; 🔹 Skaičiuokite laiptelius kopiant į Pilies kalną; 🔹 Apsilankykite šurmulingoje Nicos dalyje - Cours Saleya; 🔹 Pasimėgaukite gardžia prancūzų virtuve.

Apie viešbutį

Apogia Nice 4* - Šis puikus viešbutis įsikūręs geriausiai įvertintame Nicos rajone, vos 10 minučių nuo pagrindinės gatvės ir vos 14 min. iki paplūdimio. Viešbutyje taip pat įsikūręs baras, kuriame galėsite mėgautis skaniais kokteiliais. Šiuolaikiškuose kambariuose rasite vonios kambarius su higienos priemonėmis, didelę lovą, elektrinius virdulius ir kt. Kasryt patiekiami savitarnos pusryčiai. hotel apogia 1 5x4 hotel apogia 5x4 Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

18:30
Į
Nica (NCE)

20:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Nica (NCE)

21:00
Į
Vilnius (VNO)

00:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius-Nica-Vilnius)
  • 4 naktys 4* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (2,25 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!