Pasitik žiemą Paryžiuje! Skrydis iš Vilniaus ir 4 naktys 3* viešbutyje nuo 169 !

Apie viešbutį

Didingo miesto centre įsikūręs kuklus, bet itin jaukus Hipotel Paris Belgrand 3* viešbutis leis pailsėti po ilgos dienos Prancūzijos sostinėje. Vos 75 m nutolęs nuo Porte de Bagnolet metro stoties iš kurios lengvai ir patogiai pasieksite žymiausias ir lankomiausias miesto vietas. Pasivaikščiodami ir grožėdamiesi miesto vaizdu nesunkiai pasieksite žymiąją Paryžiaus Dievo Motinos katedrą ar net patį Luvrą, o grįžus į viešbutį su šypsena jus pasitiks paslaugūs, visą parą dirbančios registratūros, darbuotojai. Keliaujantiems su šeima - puikūs šeimyniniai kambariai, o vos už 7 Eurų papildomą mokestį - gardūs ir kvapnūs prancūziški pusryčiai!

Apie Paryžių

Meilės romanuose aprašytas, filmų juostose garbinamas ir turistų mylimas Paryžius žiemos metu atsiskleidžia kitomis spalvomis. Miesto panorama žavi visais metų laikais, tad jei dar nematėte Paryžiaus žiemos pradžioje - dabar tai tinkamas metas! Mėgaukitės traškiu prancūzišku rageliu jaukioje vietinėje kavinukėje, grožėkitės įstabia architektūra gurkšnodami arbatą, įsiamžinkite Eifelio bokšto prieglobstyje, susipažinkite su šarminga kultūra ir žavėkitės menu - juk jūs Paryžiuje! Pramogų Paryžiuje tikrai netrūks, o ir tursitai čia priimami itin svetingai, juk iki 25 m daugelį muziejų galima lankyti nemokamai arba gauti didelę nuolaidą! Kruasanais kvepiančios kepyklėlės, prabangių kvepalų aromatai, visame pasaulyje vertinamas vynas, keptų kaštonų kvapas tvyrantis ore - jauki žiemos pradžia Paryžiuje!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

7:40
Į
Paryžius

9:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Paryžius

10:00
Į
Vilnius

13:35

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 4 naktys 3* viešbutyje (be maitinimo)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimas
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja