KOKS GROŽIS! Rugpjūčio mėnesį Į Maljorką !!! Skrydis ir 7 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais tik -1 ! Su pusryčiais ir vakarienėmis - 611 Eur!

Su viskas įskaičiuota - 744 Eur

MALJORKA

Užburiantį Maljorkos grožį matėte tik kelionių kataloguose, atvirutėse ar kompiuterio ekrane? Pats laikas atrasti Maljorką patiems!

Sala, 17 kartų mažesnė už Lietuvą keri dieviška gamta. Neplanuojantiems visą laiką praleisti paplūdimyje verta leistis į kelionę po salą – nepakartojami įspūdžiai garantuoti! Rytinėje salos dalyje, Porto Cristo mieste kvapą užgniauš Drach urvai, kuriuos galima apžiūrėti pėsčiomis arba laiveliu, o Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Šiaurinė Maljorkos dalis užburia Formentor pusiasaliu – nėra ką pridurti, būtina pamatyti! Neaplenkite Palmos Santa Maria katedros, kuri neretai vadinama Maljorkos perlu. Paskubėkite atrasti Maljorkos gamtos vertybes!

Maljorka ispanija poilsis

Apie viešbutį

Nuo Best Delta 4* viešbučio iki paplūdimio yra vos 1 km. Teritorijoje yra 2 atviri baseinai bei vienas uždaras, taip pat keletas terasų, kuriose galėsite mėgautis saulės voniomis. Viešbučio kambariuose, kurie buvo atnaujinti 2016 m., yra balkonai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai, mini barai ir šaldytuvai, vonios kambariai su plaukų džiovintuvais ir oro kondicionieriai.

Viešnagės metu galėsite pažaisti lauko tenisą, paplaukioti vidaus baseine ir dalyvauti vasarą dienomis bei vakarais rengiamose pramoginėse programose. Viešbučio tarptautinių ir vietinių valgių savitarnos restorane patiekalai ruošiami svečių akivaizdoje.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

14:00
Į
Maljorka

16:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Maljorka

17:35
Į
Vilnius

22:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai: Vilnius - Maljorka - Vilnius
  • Viešbučio kambarys (standard, pusryčiai)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas
  • Registruojamas bagažas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!