Pasinerk į Maljorkos burtus! Skrydis, 7 naktys 3*** viešbutyje tik 253 ! Skubam!

Apie viešbutį

Jaukus 3*** viešbutis įsikūręs vos 50 metrų atstumu nuo Majorca’s Playa de Palma paplūdimio. El Arenal kurorto centre karaliaujantis viešbutis apsuptas restoranų, barų ir naktinių klubų, itin pamėgtas jaunimo. Nuo viešbučio lengvai pasieksite oro uostą iki kurio 6 km, o iki Palma miesto centro taip pat ne taip jau toli - 12 km. Iris viešbutis siūlo ne tik jaukius ir patogius kambarius, bet ir dviračių nuomos paslaugas, barą, restoraną, galimybę išbandyti jėgas biliardo žaidime.

Apie Maljorką

Užburiantį Maljorkos grožį matėte tik kelionių kataloguose, atvirutėse ar kompiuterio ekrane? Pats laikas atrasti Maljorką patiems! Sala, 17 kartų mažesnė už Lietuvą keri dieviška gamta. Neplanuojantiems visą laiką praleisti paplūdimyje verta leistis į kelionę po salą - nepakartojami įspūdžiai garantuoti! Rytinėje salos dalyje, Porto Cristo mieste kvapą užgniauš Drach urvai, kuriuos galima apžiūrėti pėsčiomis arba laiveliu, o Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Šiaurinė Maljorkos dalis užburia Formentor pusiasaliu - nėra ką pridurti, būtina pamatyti! Neaplenkite Palmos Santa Maria katedros, kuri neretai vadinama Maljorkos perlu. Paskubėkite atrasti Maljorkos gamtos vertybes!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Kaunas

15:30
Į
Maljorka

18:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Maljorka

18:45
Į
Kaunas

23:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 7 naktys 3* viešbutyje (be maitinimo)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja