PARYŽIUS + ROMA + BARSELONA iš Vilniaus! Skrydžiai, 9 naktys viešbučiuose ir pusryčiai vos 599 !

Trumpai apie kelionę VILNIUS - PARYŽIUS - ROMA - BARSELONA - VILNIUS

Tai išskirtinis Baltic Tours suplanuotas maršrutas - maratonas, kurio metu aplankysite tris įstabius miestus - Paryžių (Prancūzija), Romą (Italija) bei Barseloną (Ispanija)! Į kelionės kainą įskaičiuoti tiesioginiai skrydžiai (aviakompanijos Ryanair kombinacijos), 2** ir 3*** žvaigždučių viešbučiai bei pusryčiai! Vienintelė jūsų užduotis - patiems pervažiuoti maršrutą oro uostas-viešbutis-oro uostas. Tai ekoniminė, savarankiško tipo kelionė, kurios metu pažinsite Europą: mėgausitės šilta jūra Barselonoje, valgysite skaniausius ledus Romoje, o Paryžiuje - iš naujo įsimylėsite gyvenimą. PASIRENGĘ?

Kodėl verta?

1. Vienu ypu pamatysite TRIS epinius Europos miestus 2. Nereiks kentėti gurgiančiais pilvais, nes visi parinkti viešbučiai - su pusryčiais 3. Sutaupysite - išleisite mažiau, nei skrisdami į tris keliones atskirai 4. Esant norui - padėsime susirasti pervežimą iš / į oro uostus

Viešnagė Paryžiuje

Rugsėjo 8 d. su Ryanair oro linijų bendrovės orlaiviu kilsite 5 padanges ir po 2 val. 40 min. skrydžio leisitės Paryžiaus (Beauvais  - Tille) oro uoste. Čia jums reikės susiorganizuoti transportą iki viešbučio. Jūsų laukia trys naktys jaukiame Ambassadeur 3*** viešbutyje, kuris įsikūręs netoli miesto centro, tad tai palengvins pažintį su miestu. Taip pat į kainą įskaičiuoti ir pusryčiai, tad galėsite nesijaudinti kur ryte sočiai pavalgyti. Keliaukite savo akimis pajusti Paryžiuje tvyrančią romantiką!

Viešnagė Romoje

Rugsėjo 11 d. vėl sėsite į Ryanair oro linijų bendrovės skraidinamą lėktuvą ir vos po 2 val. 5 min leisitės Romos (Ciampino) oro uoste. Čia spėsite aplankyti populiariausius lankomus objektus. Romoje apsistosite Tre Stelle 3*** viešbutyje, ir čia praleisite 3 naktis. Žinote ko reikia norint gerai pradėti dieną? Gerų pusryčių, o jie irgi jau įskaičiuoti į viešbučio kainą! Viešbutis įsikūręs vos už 15 kilometrų nuo oro uosto, tad kelią iki jo rasite nesunkiai, kaip ir lankomiausias Romos miesto vietas ir objektus. Skanaukite patį gardžiausią maistą ir lepinkitės italų svetingumu!

Viešnagė Barselonoje

Rugsėjo 14 d. į padanges jus vėl pakels Ryanair oro linijų bendrovės orlaivis ir po 1 val. 55 min. skrydžio leisitės Barselonos (El Prat) oro uoste. Iki viešbučio nuo oro uosto - taip pat vos 15 kilometrų. Atvykus jus pasitiks Hostal Barcelona 2** nakvynės namai, kuriuose praleisite tris naktis.  Į viešbučio kainą vėlgi įskaičiuoti ir pusryčiai. Gyvensite centre, tad visus turistų pamėgtus objektus greitai galėsite pasiekti ir pamatyti savo akimis. Barselonos saulė nekantrauja jus išbučiuoti!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius (VNO)

17:55
Į
Paryžius (BVA)

19:35
Skrydis į priekį
Paryžius (BVA)

20:50
Į
Roma (CIA)

22:55
Skrydis į priekį
Roma (FCO)

22:05
Į
Barselona (BCN)

23:59
Skrydis atgal
Barselona (BCN)

06:20
Į
Vilnius (VNO)

11:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Paryžius-Roma-Barselona-Vilnius
  • Apgyvendinimas viešbučiuose
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miestų mokesčiai (Paryžiuje 1,65 Eur asmeniui už naktį, Romoje 4 Eur asmeniui už naktį, Barselonoje 0,65 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!