Vasaros atostogos saulėtoje Bulgarijoje! Skrydis ir 7 naktys 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota tik 699 !

Apie Auksines kopas:

Tai pats didžiausias ir švariausias Juodosios jūros šiaurinės pakrantės kurortas. Jis įsikūręs netoli Varnos oro uosto, vos 18km. Šis kurortas yra gavęs Mėlynosios vėliavos apdovanojimą, kuris gaunamas tik įgyvendinus daugybę sąlygų, į kurias įeina vandens kokybės, saugumo, paslaugų kokybės kategorijos. Turistai Auksinėse kopose galės mėgautis gausiu pramogų spektru, čia atrasite jodinėjimo, buriavimo, sklandymo, motociklų pramogų. Bulgarai šį kurortą praminė Juodosios jūros perliuku. Nuostabia gamta ir ramybe pulsuojantis kurortas leis jums pamiršti kasdienybės rūpesčius ir puikiai praleisti savaitę besidžiaugiant saulės spinduliais ir nepakartojamais vaizdiniais.

bulgarija

Apie viešbutį:

Riviera Beach 5* įsikūręs ant jūros kranto. Šis viešbutis priklauso Rivjera kompleksui, tai pats naujausios ir didžiausias šio komplekso viešbutis. Čia esančiame SPA ir sveikatingumo centre galėsite išbandyti purvo procedūras bei įvairius masažus. Svečiams siūlome leisti laiką priešais viešbutį esančiuose net 2 baseinuose, gultais ir skėčiais prie baseino bei paplūdimyje galėsite naudotis nemokamai. Elegantiškuose kambariuose su balkonais rasite oro kondicionierius, mini barus ir seifus.

Svečiai kviečiami žaisti stalo ir lauko tenisą. „Riviera Beach Hotel, Riviera Holiday Club“ įrengtas pagrindinis restoranas ir vestibiulio baras. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė bei baseinas, taip pat organizuojamos diskotekos bei pramoginiai renginiai skirti vaikams!

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

13:30
Į
Varna

15:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Varna

16:40
Į
Vilnius

18:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Varna - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (standard sea view, viskas įskaičiuota)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (iki 5 kg. )
  • Registruotas bagažas (iki 20 kg. )

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!