Leiskitės į nuotykius po Islandiją! Skrydžiai ir 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais vos 489 !

REIKJAVIKAS

Didžiausias šalies miestas ir sostinė užburs jus savo jaukumu. Spalvotus namų stogus galėsite išvysti ir iš viršaus - aukščiausias pastatas visoje Islandijoje stūkso būtent Reikjavike. Iš Hallgrimskirkja bažnyčios atsiveria nuostabi miesto panorama, kuri, žinoma, turės dar stipresnį įspūdį jei pasitaikys giedra diena. Keliaukite į Islandiją siekdami pailsėti ir įkvėpti ramybės, o nusprendę praleisti dieną mieste išsinuomokite dviratį ir miestą pažinkite mėgaudamiesi grynu oru. Reikjavikas nors ir dažniausiai yra lydimas dargano oro - žmonės pozityvūs ir draugiški, o miestas labai modernus.

ISLANDIJA

Užsisėdėti Reikjavike vis dėl to nederėtų - išsinuomokite automobilį ir leiskitės į nuotykius po Islandiją. Keliaukite ir pažinkite kerinčią šalies gamtą, kuri ir yra viena labiausiai turistus pritraukiančių kelionės dalių. Jūsų laukia spalvingosios šiaurės pašvaistės, triukšmingi kriokliai ir įstabūs fiordai. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu ir įkvėpkite to gryno oro giliau - atostogos Islandijoje taps nepamirštamomis ne tik dėl visų akį pritraukusių objektų, bet ir dėl gamtos suteikiamos pilnatvės, kurią daugelis Islandijoje pajaučia.

Ką nuveikti?

🔹 Pasilepinkite ir pasinerkite į Žydrąją lagūną; 🔹 Aplankykite Halgrimuro bažnyčią ir išvyskite spalvotus Reikjaviko stogus iš viršaus; 🔹 Pasivaikščiokite po Laugardalur parką; 🔹 Susipažinkite su Islandijos virtuve ir paskanaukite jūros gėrybių; 🔹 Pasitaikius giedrai nakčiai leiskitės į Šiaurės pašvaistės paieškas!

Apie viešbutį

Labai gerai vertinamas 3* viešbutis Island stūkso per 600 metrų nuo pagrindinės Reikjaviko miesto gatvės. Vietinių autobusų stotelę rasite vos už 100 metrų, taigi turėsite tikrai lengvą susisiekimą su Reikjaviko traukos objektais. Erdviuose ir skoningai įrengtuose Island viešbučio kambariuose rasite privačius vonios kambarius su higienos reikmenimis, televizorius, šaldytuvus, seifus bei darbo stalus. Nemokamu belaidžiu internetu galėsite naudotis visoje viešbučio teritorijoje, o visą parą dirbančioje registratūroje galėsite gauti atsakymus į iškilusius klausimus. Viešbutis Island siūlo galimybę nemokamai pasistatyti savo automobilį aikštelėje netoli viešbučio. Už papildomą mokestį galėsite pasilepinti ir sveikatingumo centro paslaugomis - sauna, sūkurinė vonia bei masažai jūsų poilsį Islandijoje pavers dar nuostabesniu.

Naudinga informacija keliaujantiems

🔹 Kelionės kaina nurodyta vienam asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje. 🔹 Pigiausi pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, tad Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant kelionę, rekomenduojame kuo skubiau susisiekti su atsakingu Baltic Tours kelionių ekspertu. 🔹 Jums pageidaujant, galime pasiūlyti geresnio tipo apgyvendinimą. 🔹 Jums pageidaujant, galime pasiūlyti kelionę kitomis, jums patogiomis datomis. 🔹 Pervežimą oro uostas – viešbutis – oro uostas galite įsigyti papildomai, tačiau Baltic Tours kelionių ekspertai patikina, jog savarankiškai šį atstumą galima įveikti gerokai pigiau. 🔹 SVARBU: pasitikrinkite! Jūsų asmens dokumentas (tapatybės kortelė arba pasas) privalo galioti visos kelionės metu. Viskas tinka? Sveikiname – jūs esate įsimintinų atostogų link! Pildykite keliautojų duomenis po žemėlapiu esančioje lentelėje ir su Jumis netrukus susisieks Baltic Tours kelionių ekspertas!
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

18:15
Į
Reikjavikas (KEF)

20:40
Skrydis atgal
Tiesioginis
Reikjavikas (KEF)

21:20
Į
Vilnius (VNO)

03:15

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai (Vilnius - Reikjavikas - Vilnius)
  • Rankinis bagažas iki 10 kg
  • 3 naktys 3* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Miesto mokestis (2,62 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!