Net 6 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais Londone ir skrydžiai tik 223 ! Keliaujam!

! IŠPARDUOTA !

Apie Londoną

Apie Londoną turbūt daug pasakoti nereikia, net tie, kurie dar nebuvo, jau numano, ką aplankytų atvykę į didingąjį miestą. Grakščioji Londono akis atskleisianti miesto paslaptis, didysis Big Ben'as laikomas Londono simboliu ir Parlamento rūmai, Bokštų tiltas ir kerinti Tauerio pilis, judrioji Oksfordo gatvė ir Bekingemo rūmai - jau įsivaizduojate, kaip akimis fiksuojate žymiąsias Londono vietas? Paskubėkite, siūlome tinkamą progą apsilankyti šarmingoje sostinėje!

Apie viešbutį

Jaukus, šalia Hyde parko įsikūręs Shakespeare 2* viešbutis tinkamai priims miesto svečius. Visą parą dirbanti viešbučio registratūra, privatūs vonios kambariai ir gardūs pusryčiai. Vos už 200 metrų nuo viešbučio įsikūrusi Paddington stotis suteiks galimybę lengvai keliauti po Londoną, o kai kuriuos objektus galbūt pasieksite pėsčiomis, mat Big Ben'as, Bekingemo rūmai, Trafalgaro aikštė ir parlamentas išsidėstę 4 km spinduliu nuo viešbučio.   Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus – tu gali būti tarp laimingųjų – suskubk rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

11:45
Į
Londonas (LTN)

12:30
Skrydis atgal
Tiesioginis
Londonas (LTN)

06:40
Į
Vilnius (VNO)

11:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai: Vilnius-Londonas-Vilnius
  • 6 naktys 2* viešbutyje
  • Kontinentiniai pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja