201

Apie viešbutį

Hi Hotel Bari 4**** - itin elegantiškas, išsiskiriantis kokybišku aptarnavimu ir jaukumu - šiame viešbutyje jūsų poilsis garantuotas. Nutolęs vos 15 min kelio nuo Tarptautinio Bario oro uosto ir nesunkiai pasiekiamas nuo miesto centro! Modernūs kambariai, galimybė lankytis sporto salėje, o šiltuoju laikotarpiu pliuškentis lauko baseine. Draugiška atmosfera, profesionalus personalas, galimybė išsinuomoti dviratį - mėgaukitės!

Apie Barį

Suskubkite aplankyti Barį! Nors jūra nebevilios šiltu vandeniu ir saulutė kaitriai nebekaitins, turiningam poilsiui Baris puikiai tinka, o ką jau kalbėti apie itališką virtuvę! Atsipalaiduokite lengvu žingsniu žygiuodami Bario senamiesčiu, kuriame draugiškai "šypsosi" San Nicola bazilika, San Sabino katedra ir didinga Castelo pilis. Neatsispirkite pasivaikščiojimui pajūriu Lungomare Nazario Sauro, akys nukryps link spalvingų laivelių gausos, o gal pavyks pamatyti, kaip vietiniai žvejai ištraukia laimikį iš jūros. Pamatysite ir daug daugiau traukos objektų nenusileidžiančių vienas kitam, tačiau atrasdami Barį, nepamirškite pasimėgauti gardžiais patiekalais. Išduosime paslaptį, Bario virtuvė laikoma viena tradiciškiausių Italijoje.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Teisioginis
Vilnius

6:30
Į
Baris

8:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Baris

8:45
Į
Vilnius

12:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • 3 naktys 4* viešbutyje (be maitinimo)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja