Nesnauskite - Baris laukia jūsų! Tiesioginis skrydis, 3 naktys 3* viešbutyje miesto centre - 169 !

! IŠPARDUOTA !

Apie Barį

Suskubkite aplankyti Barį! Nors jūra nebevilios šiltu vandeniu ir saulutė kaitriai nebekaitins, turiningam poilsiui Baris puikiai tinka, o ką jau kalbėti apie itališką virtuvę! Atsipalaiduokite lengvu žingsniu žygiuodami Bario senamiesčiu, kuriame draugiškai "šypsosi" San Nicola bazilika, San Sabino katedra ir didinga Castelo pilis. Neatsispirkite pasivaikščiojimui pajūriu Lungomare Nazario Sauro, akys nukryps link spalvingų laivelių gausos, o gal pavyks pamatyti, kaip vietiniai žvejai ištraukia laimikį iš jūros. Pamatysite ir daug daugiau traukos objektų nenusileidžiančių vienas kitam, tačiau atrasdami Barį, nepamirškite pasimėgauti gardžiais patiekalais. Išduosime paslaptį, Bario virtuvė laikoma viena tradiciškiausių Italijoje.

Apie viešbutį

Bario širdyje įsikūręs Best Western Executive  3* viešbutis puikus sprendimas poilsiaujant mieste, vos kelios minutės pėsčiomis ir jūs jau istoriniame miesto centre. Erdvūs, šiuolaikiški ir jaukūs viešbučio kambariai užtikrins kokybišką poilsį, o visą parą dirbantis personalas nuotaikingai nuteiks visai dienai. Viešojo transporto paslaugų, taip pat, neprireiks, jei nesiruošiate lankyti tolimesnių apylinkių, mat pagrindiniai Bario traukos objektai lengvai pasiekiami pėsčiomis.   Dėmesio! Karščiausi pasiūlymai dingsta akimirksniu, o Baltic Tours komanda, nors ir pati akyliausia, ne visada spėja pranešti apie pakitusią kelionės kainą. Prieš užsakant būtinai patikrinkite kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo suma nesutampa su skelbiama - gali būti, jog kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti kelionę už pigiausią siūlomą kainą. Jeigu kaina nepakitusi – jūs galite būti tarp laimingųjų, tad suskubkite rezervuoti! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

06:30
Į
Baris (BRI)

08:15
Skrydis atgal
Tiesioginis
Baris (BRI)

08:45
Į
Vilnius (VNO)

12:20

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Baris-Vilnius
  • Viešbutis

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja