Nesnausk - į Paryžių keliauk! 3 naktys 3* viešbutyje tik 169 !

! IŠPARDUOTA !

Apie Paryžių

Meilės romanuose aprašytas, filmų juostose garbinamas ir turistų mylimas Paryžius žiemos metu atsiskleidžia kitomis spalvomis. Miesto panorama žavi visais metų laikais, tad jei dar nematėte Paryžiaus žiemos pradžioje - dabar tai tinkamas metas! Mėgaukitės traškiu prancūzišku rageliu jaukioje vietinėje kavinukėje, grožėkitės įstabia architektūra gurkšnodami arbatą, įsiamžinkite Eifelio bokšto prieglobstyje, susipažinkite su šarminga kultūra ir žavėkitės menu - juk jūs Paryžiuje! Pramogų Paryžiuje tikrai netrūks, o ir tursitai čia priimami itin svetingai, juk iki 25 m daugelį muziejų galima lankyti nemokamai arba gauti didelę nuolaidą! Kruasanais kvepiančios kepyklėlės, prabangių kvepalų aromatai, visame pasaulyje vertinamas vynas, keptų kaštonų kvapas tvyrantis ore - jauki žiemos pradžia Paryžiuje!

Apie viešbutį:

Kyriad Paris 3* viešbutis įsikūręs patogioje Paryžiaus vietoje iš kurios lengvai pasieksite miesto įžymybes tiek pėsčiomis, tiek viešuoju transportu. Viešbučio kambariai - spalvingi ir jaukūs, kaip mat pailsėsite! Draugiškas ir besišypsantis personalas pasiruošęs jums padėti 24 valandas per parą ir dalintis patarimais, kurios Paryžiaus kavinukės, jų manymų, verčiausios dėmesio!   Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visada spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Prieš užsisakant būtinai patikrink visas kainas. Jeigu kelionės pasiūlymo kaina nesutampa su skelbiama, reiškiasi, kad kiti keliautojai pirmieji spėjo įsigyti pigiausią kelionę. Jeigu kaina nepasikeitus – tu gali būti tarp laimingųjų – suskubk rezervuoti! Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

07:10
Į
Paryžius

09:00
Skrydis atgal
Tiesioginis
Paryžius

09:25
Į
Vilnius

13:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Paryžius-Vilnius
  • 3 naktys 3* viešbutyje

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja