Nerk į atostogas Turkijoje! 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota vos -1 !

PIRMENIS-GUDRESNIS

Apie Turkiją

Atėjo metas ilgai lauktoms atostogoms? Keliaukite į Turkiją ir pamirškite visus kasdienybės rūpesčius! Geltonojo smėlio paplūdimiai, vaiskios saulės spinduliai ir begalinis žydros jūros kraštovaizdis privers atostogų metu skirti laiką tik sau bei savo artimiesiems. Atostogos Turkijoje žavi ne tik dėl ramaus poilsio, kurį kiekvienas patiria, bet ir dėl įtraukiančios istorijos bei unikalios kultūros. Lankytinos šios šalies vietos tikrai jus nustebins ir paliks neišdildomus prisiminimus, kuriais gyvensite dar ilgai po sugrįžimo namo. Atostogoms verta rinktis poilsį Bodrume! 

Bodrumas - išskirtinis tuo, kad Ėgėjo jūros skalaujamos pakrantės spinduliuoa romantika, o nuo šalia esančios pilies atsiveria nuostabaus grožio panorama. Bodrumu dabar laikomas miestas, kur kadaise stūksojo senovinis Antikos laikų miestas - Halikarnasas. Pasak legendų, čia gimė istorijos tėvas – Herodotas, todėl Bodrumas neretai primena Graikiją. Miesto peizaže dominuoja balti, neretai gėlėmis dekoruoti nameliai, kuriuos vieną nuo kito skiria siauros gatvelės, mėlynos langinės ir antikinės kolonos.

Apie viešbutį

Palm Garden Hotel 4* - tai viešbutis įsikūręs netoli paplūdimio, kurį pasieksite vos per kelias minutes! Atvykę į viešbutį galėsite mėgautis jaukiais kambariais, žalia teritorija, iš viešbučio teritorijos galėsite mėgautis nuostabiu Giumbeto kurorto ir jūros kraštovaizdžiu. Viešbučio teritorijoje prie baseino dienas leisti galės tiek patys mažiausi jo lankytojai tiek didžiausi. Kiekviename kambaryje rasite oro kondicionierių, televizorių, privatų vonios kambarį ir balkoną.

Dėmesio! Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Vilnius

06:00
Į
Bodrumas

09:05
Skrydis atgal
Bodrumas

10:05
Į
Vilnius

13:05

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Bodrumas - Vilnius)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Viešbučio kambarys
  • Maitinimas: viskas įskaičiuota
  • Rankinis bagažas iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas
  • Gido paslaugos

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!