Nerealus pasiūlymas į Romą! Vilnius-Roma-Vilnius, 4 naktys 2* viešbutyje su pusryčiais 239 !

IŠPARDUOTA

Apie Romą

Dar nebuvote Romoje? O gal svajojate dar kartą apsilankyti amžinajame mieste? Jūsų rankose puiki galimybė! - Jaukumu alsuojantis miestas leis trumpam pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių. Visa Roma lyg antikinis muziejus po atviru dangumi, neaplenkite Romos forumo, Koliziejaus, Panteono, Vatikano muziejų, Šv. Petro bazilikos, Trevi fontano ir kitų sostinės garsenybių. Akys jau ne kartą žavėjosi minėtais stebuklais? Tuomet atsipalaiduokite ir mėgaukitės gardžiąja Italijos virtuve, sutikite, jog šalies virtuvės šedevrams būtų sunku atsispirti net ir po šimtojo karto. roma virselis  

Ką nuveikti mieste?

🔹 Įmeskite monetą į Trevi fontaną (nepamirškite to daryti dešine ranka, per kairį petį!); 🔹 Pasimėgaukite gardžiąja Italijos virtuve; 🔹 Apsilankykite mažiausioje pasaulio valstybėje įsikūrusioje Romos centre - Vatikaną; 🔹 Suvalgykite porciją ledų prisėdę ant Ispaniškų laiptų; 🔹 Apžvelkite miestą iš Vittoriano Emanuelio II paminklo aukštybių; 🔹 Pasivaikščiokite po Koliziejų ir įkvėpkite šiek tiek istorijos!

Apie viešbutį

Sallustio 2* viešbutis įsikūręs puikioje Romos vietoje, iš kurios pasivaikščiodami nesunkiai pasieksite žymiausius Romos kampelius arba drąsiai keliausite viešuoju transportu, juk pagrindinė Romos geležinkelio stotis Termini stūkso visai netoliese! Jaukūs kambariai leis kokybiškai pailsėti po turiningos dienos, o viešbučio personalas prisistatys vos tik prireikus nors ir vėliausią naktį.

keliones-pasiulymas-i-roma-italija-hotel-sallustio-1keliones-pasiulymas-i-roma-italija-hotel-sallustio-2

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

10:50
Į
Roma (CIA)

12:50
Skrydis atgal
Tiesioginis
Roma (CIA)

06:35
Į
Vilnius (VNO)

10:25

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Roma-Vilnius
  • 4 naktys 2* viešbutyje
  • Pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas
  • Miesto mokestis (3,50 Eur asmeniui už naktį)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!