NEREALU! Rudens atostogos Maljorkoje - 4 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis 309 !

Apie Maljorką:

Užburiantį Maljorkos grožį matėte tik kelionių kataloguose, atvirutėse ar kompiuterio ekrane? Pats laikas atrasti Maljorką patiems! Sala, 17 kartų mažesnė už Lietuvą keri dieviška gamta. Neplanuojantiems visą laiką praleisti paplūdimyje verta leistis į kelionę po salą - nepakartojami įspūdžiai garantuoti! Pažinkite Maljorką keliaudami čia gegužės mėnesį, mat tokiu metu oro temperatūra jus džiugins šiluma, o papludimyje galėsite džiaugtis ramybe. Rytinėje salos dalyje, Porto Cristo mieste kvapą užgniauš Drach urvai, kuriuos galima apžiūrėti pėsčiomis arba laiveliu, o Martel ežeras yra vienas didžiausių požeminių ežerų pasaulyje. Šiaurinė Maljorkos dalis užburia Formentor pusiasaliu - nėra ką pridurti, būtina pamatyti! Neaplenkite Palmos Santa Maria katedros, kuri neretai vadinama Maljorkos perlu. Paskubėkite atrasti Maljorkos gamtos vertybes!

Wave on sandy beach azure sea water, Cala Llombards, Majorca island, maljorka

Apie viešbutį:

Hotel Blue Bay 3* - Viešbutis įsikūręs ant miesto kalvos, vos 6 minutės ir jūs pasieksite nuostabius salos paplūdimius, 6 kilometrai ir galėsite džiaugtis Palmos centru. Viešbutyje yra lauko baseinai. Kambariuose galėsite naudotis belaidžiu internetu, taip pat jūsų lauks didelė lova, vonios kambariai, televizorius balkonas, su vaizdu į jūrą. Rytais galėsite pasistiprinti gausiais pusryčiais, na o po ilgos dienos, galėsite mėgautis gardžia vakariene.

hotel blue bay 1 1x1 maljorka hotel blue bay 1x1 maljorka hotel blue bay 2 1x1 maljorka    
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Kaunas (KUN)

15:30
Į
Maljorka (PMI)

18:10
Skrydis atgal
Tiesioginis
Maljorka (PMI)

16:15
Į
Kaunas (KUN)

20:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Kaunas - Maljorka - Kaunas)
  • Pusryčiai ir vakarienė
  • 4 naktys 3* viešbutyje

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Miesto mokestis (0,5 Eur asmeniui už naktį)
  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Pervežimai

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!