Nepamirštamas vasaros poilsis Kretoje! 5 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota - 580 !

KRETA

Tai didžiausia Graikijos sala esanti Viduržemio jūroje, o jos gyvūnija ir augalija sužavės kiekvieną! Kreta garsėja savo įspūdinga gamta ir akį veriančiais vaizdais! Atostogomis šioje saloje džiaugsis ne tik akys, bet ir skrandis - graikiška virtuvė nepaliks abejingų, restoranų šefai pasirūpins tobulu maistu. Saloje galima rasti trankių barų, stulbinančių vakarėlių, o jei norėsite ramybės galėsite mėgautis nepriekaištinga jūros krantine, paplūdimiais, bei kavinių ir restoranų gausa. Atsipūsti nuo kasdienybės negandų ir susikurti sau tobulas atostogas čia galės kiekvienas!

RETIMNAS

Vienas svarbiausių kurortinių centrų čia – Retimnas, vaizdinga Viduržemio jūros pakrante, spalvingomis, tradiciniu maistu prakvipusiomis gatvelėmis pasižymintis miestas. Vietovė apgyvendinta jau nuo Mino civilizacijos laikų, tačiau dabartinis Retimno miestas išliko nuo tų laikų, kuomet salą užvaldė venecijiečiai.

Apie viešbutį:

Eva Bay tai elegantiškas 4* viešbutis įsikūręs šalia Adelianos Kampos paplūdimio (skėčiai ir gultai - nemokamai). Čia apgyvendinami tik suaugę asmenys nuo 16 metų. Teritorijoje įrengti net 2 baseinai, restoranas, televizijos salė, 2 barai (iš vieno atsiveria panoraminiai jūros vaizdai). Viešbučio restorano vidaus ir lauko salėse patiekiami graikiški bei tarptautiniai valgiai. Kambariuose, kuriuose mes siūlome jums apsistoti, jūs turėsite telefoną, oro kondicionierių, privatų vonios kambarį, balkoną arba terasą. Kambariai tvarkomi ir rankšluosčiai keičiami kasdien, o patalynė keičiama 3 kartus per savaitę.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

5:20
Į
Kreta

8:35
Skrydis atgal
Tiesioginis
Kreta

9:45
Į
Vilnius

13:00

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Kreta - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys (standard, viskas įskaičiuota)
  • Rankinis bagažas
  • Registruojamas pagažas
  • Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Kurorto mokestis

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!