Nepakartojamos savaitės atostogos Kroatijoje! Prabangus ir elegancija spinduliuojantis 4* viešbutis su pilnu maitinimu tik - 495 !

KROATIJA

Adrijos jūros skalaujama valstybė Balkanų pusiasalyje. Svečius Kroatija stebina nuostabia gamta - krištolo skaidrumo ir švarumo vanduo, galybė susipynusių upių bei ežerų ir, žinoma, besidriekiantys kalnai. Poilsiaudami prie jūros, turėsite galimybę paskanauti šviežių, ką tik iš jūros ištrauktų, jūros gėrybių bei avių pieno sūrių, kurie, teigiama, kad skoniu ir kokybę prilygsta, o gal net ir aplenkia prancūziškus sūrius. 

KVARNERAS

Apie viešbutį:

Novi Spa and Resort tai 4* poilsio kopleksas įsikūręs prie Kvarner įlankos, ant neaukštos kalvos, nuo kurios atsiveria kerintys Krko salos vaizdai. Viešbutis siūlo ramų ir romantišką poilsį, pasakiško grožio vietovėje, paplūdimys nuo čia yra vos už 100 metrų! Viešbutyje galėsite mėgautis poilsiu prie jūros, baseinos, naudotis įvairiomis SPA paslaugomis.

Visi kabariai yra su oro kondicionieriais, vonios kambariais bei mažomis virtuvėlėmis. Pro kai kurių kambarių langus atsiveria kvapą gniaužiantys jūros vaizdai. Teritorijoje yra keli restoranai, barai, sveikatingumo centras bei vaikų klubas. 

Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Varšuva

04:40
Į
Rijeka

06:20
Skrydis atgal
Tiesioginis
Rijeka

07:10
Į
Varšuva

08:50

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Varšuva - Rijeka - Varšuva)
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Dvivietis apartamentas
  • Pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė)
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Angliškai/Lenkiškai kalbančio atstovo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Nuvykimas į Varšuvą ir atgal
  • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
  • Garantinio fondo mokestis (3,5 EUR/asm.)

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Andrius

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!