Neįtikėtina! Skrydžiai ir 4 naktys viešbutyje su pusryčiais Larnakoje tik 199 !

Apie Larnaką

Vasario mėnesis Larnakoje Jus nustebins šiluma, temperatūra pakyla net iki 17 laipsnių! Miestas turistus itin vilioja Larnakos druskos ežerai, kurie žiemą tampa pagrindine flamingų ir kitų paukščių migracijos vieta - kerintis vaizdas! kipras-tekste-sutvarkyta

Ką nuveikti mieste?

🔹 Mėgaukitės jūros gėrybėmis; 🔹 Pasivaikščiokite po miesto senamiestį; 🔹 Išvyskite didingąją Hala Sultan Tekke mečetę; 🔹 Palydėkite saulę paplūdimyje; 🔹 Nepamirškite paragauti tradicinės musakos!

Apie viešbutį:

Paprastai, bet jaukiai įrengti San Remo 2* viešbučio kambariai turintys privačius vonios kambarius pamėgti jau ne vieno keliautojo. Viešbučio svečiai gali lankytis žaidimų kambaryje ar pažiūrėti filmą įrengtoje poilsio zonoje, mėgautis regiono virtuve viešbučio restorane. San Remo įsikūręs patogioje miesto vietoje, iki oro uosto nuvykti pakaks 10 minučių, o lankomiausi Larnakos objektai išsidėstę 1 km spinduliu - viskas pasiekiama ranka! keliones-pasiulymas-i-larnaka-kipras-san-remo-hotel-1 keliones-pasiulymas-i-larnaka-kipras-san-remo-hotel-2 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.  
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

06:00
Į
Larnaka (LCA)

09:25
Skrydis atgal
Tiesioginis
Larnaka (LCA)

10:00
Į
Vilnius (VNO)

13:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai Vilnius-Larnaka-Vilnius
  • 4 naktys 2* viešbutyje
  • Kontinentiniai pusryčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Pervežimai
  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Radvilė

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!